Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
MarciDude nevű felhasználó kérdése:

Pittyeg a gép, és azutan semmi. Mi a probléma?

Az lenne a problémám, hogy amikor be akartam kapcsolni a számítógépemet, akkor csak pittyen 5-öt, és újraindul a gép, megint ezt csinálja. Se az egér se a billentyűzet nem világít, és a monitoron meg nincs kép.

CPU: Intel Pentium G4500

GPU: NVdia GForce GTX 1050

Alaplap: Gigabyte GA-H110M-S2H

Van még benne egy 120Gb-s SSD és egy 1T-s HDD. Mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszönöm.

(okoskodó válaszokat nem kernék :-))

Keress kérdéseket hasonló témákban: pittyegés, számítógép, alaplap, processzor, CPU, GPU, VGA, monitor, probléma, hibakód

ápr. 19. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok
Előveszed az alaplapod kézikönyvét és megnézed hogy az hangkód mit jelent. Egyszerű.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 19. 15:12 Privát üzenet
Videókártya kivesz. Kösd az alaplapra a monitort és indít. Nos?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 19. 16:17 Privát üzenet

Ahogy az első is leírta,eddig működött,nem nyultál hozzá ée csipog?

Akkor lehet valami kábel kicsúszott belőle ,nézd meg mi az alaplapod és néhd meg mit jelent annál a típusnál az 5 csipogás

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 19. 23:37 Privát üzenet

[link]

Elvileg proci gond.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 20. 00:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat, megnéztem a káveleket illettve kipróbáltam vidikártya nélkül és ugyan ez, úgyhogy tényleg a procinak lessz itt a baja.

# 5/5Időpont ápr. 20. 07:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bekapcsol a gép, kép nincs. Pedig egy órával ezelőtt működött minden. Mi lehet a probléma?
Division 2 laggol es esik le az fps gyakran, low beallitasnal is, pedig egy i7 8700,8gb ddr4 ram, es gtx 1060 3gb a Pc. Mi lehet a problema?
Fejhallgató zúgás?
Bekapcsoltam ma a gépemet, a wifi adaptert is ki kellett húznom és bedugnom, mert valamiért nem érzékelte másnapra. Mi a baj?
Focusrite scarlett 2i2 hangkártyával hogyan tudom megoldani, hogy a laptopomon egyszerre szóljon a csatlakoztatott gitár és bármilyen hang (pl. media player, online video)?
Mi lehet a probléma a gépemmel? Bőv. Lent

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!