Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jobb kezes, karom...

Milyen jobb kezes, karom fogásos egeret tudtok ajánlani ami nem túl drága és hazai boltokban beszerezhető?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hány gombos az optimális, mivel ilyen egerem még nem volt, viszont szimpla bal klikk, jobb klikk, görgős egeret nem vennék csak azért, mert gamer. Azon kívül legyen még gomb rajta.


Minden fajta játékkal játszok.


2019. ápr. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Logitech G stériát ajánlanám, mivel hírhedt a jó Claw grip kialakításáról ill. maga a márka az egyik legmegbízhatóbbak közé sorolható. Viszont a nem túl drága az elég bő kifejezés én vagy a G203-at ajánlanám (jelenleg akciós a Media Marktban) [link] vagy ha felső gombosat szeretnél akkor a G300S-t [link]


Mindkettő tökéletes a karom fogásra, kényelmes, szabadon bindelhető gombok (játék szempontból) és mint írtam egy strapabíró, megbízható márka.

2019. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ennél drágábbakat egy kicsivel tudnál még ajánlani?

2019. ápr. 20. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit drágábbért a Logitech G403-at tudom ajánlani [link]


de persze nem muszáj Logitechk, csak szerintem ezzel a márkával nem lehet mellé lőni, de itt van még egy pár ebben az árkategóriában amik ugyancsak nagyon megbízhatóak és a te igényeidet látják el:


[link]


[link]


[link]


[link]


Tudásra kb. mind ugyanolyan szinten van, szóval azt válaszd amelyik a legjobban tetszik!

2019. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ megint!


Ezek mivel jobbak vagy mit tudnak pluszba azokhoz képest amit ezelőtt ajánlottál?



És az olyan mozaikszerű egerek mint a logitech g502 karom fogásra vannak tervezve? Láttam már olyat máskor is.


Hogy még extrémebb példát adjak utóbbira, itt vannak ezek:


[link]


[link]


Hogy őszinte legyek, az a Trust olyan Transformerses egér és jó sok gombja van. Ne vegyem meg?

2019. ápr. 20. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem voltak GTX szériás egereim, de nálam egy éven belűl megadták magát (az egyiknél a bal klick lett defektes a másiknál az oldalsó első gomb nem akart reagálni) Persze lehet, hogy csak én voltam balszerencsés és fogtam ki rosszat. a Trust Budget játékos cuccokat gyárt, amik annyira nincsenek eleresztve, amiket linkeltem általában mind szenzorban jobbak (ami egy egérnél a legfontosabb) tehát sokkal pontosabb és gyorsabb egerek, persze egy átlag felhasználó kevésbé fogja észrevenni a különbséget. Én nem szeretem ezeket a nagyon csicsás kinézetet, sőt sokan panaszkodnak az ilyen "transformers" egerek kényelmére, nekem is megfordult már egy két Mad Catz a kezeim között, de valahogy egyik sem állt kézre. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ajánlom az általad linkelt egeret, de itt igazábol neked kell eldönteni mik a prioritásaid egy egérrel szemben.
2019. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a választ és Kellemes Húsvéti Ünnepeket!


Azt akartam volna, hogy ha a jobb fajta gamer egerekről beszélünk akkor mivel jobb egy húsz harminc ezer forintos mint egy húszezer forintos alatti? Vagy mivel jobb egy tízezres feletti mint egy az alatti? Növekszik a minőség is vagy csak a márkát fizetem?


Chip vagy szenzorból meg úgy tudom az Omronok a legjobbak.


Amúgy miért mondják azt, hogy 2000 DPI fölött felesleges?

És miért számít, hogy 400 DPI fölött legyen, amikor úgyis beállítható a játékban a mouse sensitivity és nagyjából minden ember különböző értéket ad neki, de egy embernél időben állandó általában, tehát nem fog neki változni.

Vagy a DPI nem azt jelenti, hogy az egér ugyanolyan mozdulatra több távot tesz meg a képernyőn?


Egyébként ezt még kinéztem magamnak, nem tudom ha ajánlanád, kényelmesnek tűnik és a nevében is benne van, hogy claw:


[link]


Ez pedig hasonló de mozaikszerű, csak nem annyira transformerses. Ez sem lenne rossz választás szerinted?


[link]

2019. ápr. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!