Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek intel i7 4790-hez?

Figyelt kérdés

Elsősorban full hd-ben játszanák, régi és új játékokkal egyaránt.


Amiken gondolkoztam:


- GTX 1660 TI (új)

- GTX 1070 (Használt)

- AMD RX 590 (új)


AMD-nél az a jó hogy ö tudja a freesync technológiát. Az nvidia meg nem, vagy ha tudja is akkor meg g-sync monitor kell hozzá.



2019. ápr. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 1070 mellett tenném le a voksomat, bár ahogy nézegettem az még használtan is több, mint a 1660ti. Az amd és a 1070 között van egy minimum 10FPS eltérés a 1070 javára szinte minden játéknál. Te döntsd el, hogy megéri e ez a minusz ~10FPS a freesync miatt.
2019. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

590 csak nagyon jó áron éri meg, ha árban közel vannak az 1660Ti\1070 sokkal jobb vétel.

Freesync meg gsync teljesen más, gsync az gsync, freesync meg freesync, nem ugyanaz más néven - ugyanarra a problémára kínálnak megoldást, de teljesen másképp működnek. Pár hónapja jött egy frissítés, már nvidia kártyákkal is működik az adaptive sync(eddig is csak azért nem ment mert próbálták ráerőszakolni az emberekre a túlárazott gsync monitorokat, nem volt hardveres, vagy jogi akadálya).

2019. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez most szerintem marha jó áron van. A legtöbb játékban már simán veri az 1070 et de itt egy videó ami mutatja hogy van ahol már az 1080 at is.


[link]


Nem bonyolult undervoltolni sem Wattmannel ami jelentősen lecsökkenti a fogyasztását is. Plusz lehet használtan tálalsz még olcsóbban.

2019. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a V56 tényleg baromi jó áron megy, ennyiért jelenleg messze ez a legjobb vétel.
2019. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves második. Kifejtenéd részletesebben ez a freesync és g-sync-t? Akkor a freesync-ös monitorok is működnek nvidián? Azaz ha egy bizonyos szint alá esik az fps akkor sem tördelődik a kép?
2019. ápr. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!