Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a kép a monitoron,...

Nem indul a kép a monitoron, miért?

Figyelt kérdés

Asrock b450m Pro4 alapban egy ryzen 5 2600 van benne és corsair 3000mhz 8-8 gb rammal


Probléma hogy egy frissen vásárolt config és hiába indítom el nem jön be a kép


Teszteltem:


Ram slotokra az összeset megnéztem dual single, ( sőt még ki is vettem hátha fog sípolni de nem)


Videokártyára asus strix gtx 1050 ti meg egy régire kimeneti portokra vga, dvi, hdmi, videokártya nélkül alaplapi megjelenést, is semmi kép


Tápra: egy corsair 450wattos és egy seasonic 550wattos focus goldra egyiknél sincs kép


Frontpanlet manual alapján kötöttem be, a processzort a manual képei alapján raktam be és a hűtést is


Táp kábeleket is helyesen teljesen bekötöttem semmi eredmény


A gép bekapcsolásnál elindul normál csippanás, hdd elindul de nem nincs betöltő hangja, hdd led nem világít, és nem lehet kikapcsolni csak manuálisan a tápnál a főkapcsolónál

Két azonos alaplap van már azóta, és két azonos nevű típusú Processzor van, Ram egy kinston 4gb 2400 mhz vettem hátha, de sehogy nem indul akár noctua hűtéssel vagy amd coolerrel semmi nem jön a be a monitoron, de megy a gép

Mi a hiba?



2019. ápr. 24. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nagyjából mindent kipróbáltál az alaplapot kivéve, lehet, hogy az volt gyári hibás. Nem ritka az ilyen.
2019. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben sípolt, szerintem proci alaplap rendben lehet. Én mégis a ramra gyanakszom. Egyesével átraktad mindent minden slotba?


A videókártyák közül talán egy ismerős gépén ki kellene próbálni, hogy melyik az, amelyik mukodik, esetleg egyik sem vagy mindkettő, de a lényeg, hogy kiderithető.

2019. ápr. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a monitor rossz. Végülis mindent kipróbáltál csak másik monitort nem.
2019. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!