Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kártya az erősebb?

Melyik kártya az erősebb?

Figyelt kérdés

Rx 590 vagy Gtx 1660 ??

Tudtommal a Gtx 1660 Ti ad nagyobb teljesítményt a rx 590-nél 15-20%-al de az annyival is drágább.100 k holt ott a sima 1660 és 590 csak 85 k



2019. ápr. 26. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem bíznám magam a videó tesztekre. Sok hülyeséget láttam már ott. Közüttök volt extrém szinten irreális baromság is, de olyan aki nincs otthon a témában nem fogja tudni hogy ez lehetetlen és el fogja hinni.
2019. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem mert már 200 tesztet meg néztem Youtobon. Nem értem miért kell ezért le szólni lehet valakinek ez nem sok pénz de nekem az így szeretném tudni hogy a lehető legjobb dologra költsem el.
2019. ápr. 26. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Legrosszabb esetben veszel egyet-egyet, van 14 napon visszaküldeni amelyikre azt mondod, hogy az nem érte meg neked.
2019. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Várj nyár végéig, ha nem tudsz még dönteni.
2019. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Játékfüggő. Van amelyikben az 1660, van amelyiknél az 590 a jobb. Néztem pár tesztet, GTA V alatt kb. 10 FPS különbség volt az 1660 javára. Én az mellett döntenék. Árban mind a kettő 80e körül mozog.
2019. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy szinten vannak, talán a 1660, ami több játékban erősebb, de csak picivel. Fogyasztásbeli különbség a 1660 javára szól, cserébe RX-nek több VRAM-ja van. Árban a 1660 valamivel kedvezőbb.

Én azt mondom, nem lősz mellé egyikkel sem.

2019. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Amiről beszélsz, az mindenféle zug-techvideósoknál valós veszély, de 100+ ezer feliratkozóval rendelkező csatornákban én már meg merek bízni.
2019. ápr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem biztok a videó tesztekben, mert sok hülyeség is van bennük.

Persze itt, csupa magasan kvalifikált, hozzáértő géniusz válaszolgat ugye ? Aha, persze.

Megsúgom, hogy itt többnyire (ebben a témában) unatkozó tizenévesek válaszolgatnak, akik belebolondultak a vga-k meg a pcjátékokba. Kb. Annyit tudnak egy kártyáról, hogy a "havernak olyan van, és megy vele a farcry 5"

Na ŐK szakértenek itt. Sokkal hitelesebbek, mint a YouTube videók, persze, nyílván. :D

2019. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Üdv!

láttalak egy kérdésnél ritka jó válaszadási százalékod van.


megnéznéd nekem ezt a kérdést?:D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2019. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan youtube videót hogy ha hitelesnek tekintenénk akkor a gyereknek egy Pentium 4-es 1 magos gépen 2 gb rammal és már nem emlékszem de valami elég alsó kategóriás videókártyával fullhd-ban minden grafikai beállítás a legmagasabbra állítva. Ennél ha nem is sokkal de még a havernak megy vele a Farcry 5 típusú emberek is nagyobb segítség. Egyébként meg elég szomorúnak tartom, hogy ezen a weboldalon is 3 milliárd kérdés szólt már erről a témáról, nyomták egy időben orrba-szájba mindenütt és még mindig nem tudja eldönteni a ki-mi alapján válasszon videókártyát. Lassan annyi információ áll rendelkezésünkre, hogy kis költői túlzással otthon tudnánk videókártyát gyártani, de még mindig az a kérdés hogy melyik videókártyát válasszam.
2019. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!