Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az előző konzolgenerációt ki...

Az előző konzolgenerációt ki nyerte és miért?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallotam , hogy a 360 volt a sikeresebb konzol de a múltkor láttam , hogy ps3ból ha nem is sokkal de több fogyott. Mi alapján mondják akkor , hogy a 360 “nyerte” a generációt? Mitől függ ez?
2019. ápr. 27. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mitol fugg ez? Amitol akarod, hisz te talaltad ki, hogy van egy nyertes ceg, biztos serleget is kapott :D
2019. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A Microsoft konzoljából mintegy 30 millió, Sony PlayStation 4-éből több mint 73 millió talált eddig összesen gazdára


2018.májusi cikk.

2019. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Főleg annak köszönhető ,hogyaz Xbox One legfőbb problémája mindössze az, hogy kb. egyetlen épkézláb exkluzív cím nem jön ki rá - na jó ott a Halo, meg a Forza sorozat -, míg PS4-re Last of Us, Uncharted, God of war, Killzone, Horizon, Shadow of the Collossus, Detroit, The last guardian,spyderman stb de ez az eladásokból is jól látszik. Sok ember az exkluziv játékok miatt vesz akár PC mellé is konzolt. De amig ps exkluzivokat csak ps en játszhatsz, az xbox játékok futnak windowson is pc-n.
2019. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
#2 Nem erre a genre gondolt.
2019. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
serleget :’D
2019. ápr. 27. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az eladásokat nézed akkor a Nintendo wii nyerte 101 milliós eladással világszerte. Bár én sosem hittem az iylen statisztikákban,ez kb. olyan mint, hogy magyaroszág jól teljesít..:D


Nála egyébként egyértelműen az Xbox 360 volt a nyerő konzol az előző generációban. A legjobb minőségben futtatta a multiplatform címeket és egy bivalyerős gép volt a maga idejében.

2019. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nálam
2019. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!