Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő, ha a fájlok nem...

Mi a teendő, ha a fájlok nem látszanak a pendrive-on?

Figyelt kérdés
A foglalt terület szerint még ott kellene lenniük, de csak két fotót látok, a nézetnél a rejtett elemeket is bejelöltem, de semmi nem látszik. Próbáltam volna utánaolvasni, de eddig nem találtam olyan részletes választ, amit használni is tudnék (mint hozzá nem értő), úgyhogy gondoltam, addig itt rákérdezek. Olvastam, hogy a pendrive-ot nem szabad piszkálni, és kell róla egy képfájl (USB Image Tool), és itt elakadtam (Daemon Tools? - ha igen, mit csináljak? + Recuva, vagy más?). (Mindig leválasztottam, viszont most a tévéhez csatlakoztattam, lehet, nem kellett volna.)
2019. ápr. 30. 16:38
 1/1 krisztian2 ***** válasza:
Ez olyan mint ha egy konzolra rádugnád és ő átalakítja magának a fájlrendszert. Így egy Windowsal te nem látod csak azt hogy levan foglalva pár hely. De én úgy gondolom egy programmal állítsd róla vissza az adatokat! A program neve nem más, mint Disk Digger.
2019. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!