Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik freesync monitort...

Melyik freesync monitort vegyem? Vagy mit ajánlotok hasonló árban?

Figyelt kérdés

Ezen a kettőn gondolkodom.


[link]


[link]


A felső az 75 hz a másik 60 viszont ívelt . Melyik érné meg? Full HDba szeretnék játszani, gép már megvan alá csak egy viszonylag normális freesync monitort keresek.



2019. máj. 1. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik tn paneles vagy ips? Ha jól tudom a tn-nek nem jó a betekintési szöge, vagy egy kicsit magasabb áron nézegessek? 27-est nem szeretnék mert az meg nem full hdra való ha jól tudom.
2019. máj. 1. 00:26
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez 24 colos, ívelt, 75Hz-es és VA panel 40 ropiért. Szerintem jobb választás mint a fent linkeltek.

2019. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 gépe szerintem is jó lenne, már ha nincs szükséged több bemenetre, mint az egy szem HDMI.
2019. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm ez jól néz ki és freesync-es is, köszönöm a válaszaitokat :)
2019. máj. 1. 07:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés hogy a freesync-et hogy varázsolom elő belőle ha már van benne, úgy tudom display portal, vagy ez monitoronként változik?
2019. máj. 1. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!