Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop > AMD vagy Intel?

Tamas1520 kérdése:

Gamer laptop > AMD vagy Intel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Laptop vasarlas elott allok es nem tudok donteni , hogy amd vagy intel processzor, illetve amd videokartya vagy nvidia legyen benne. Adott az AMD 5 3500h es AMD 7 3700h vagy Intel i7 8750h processzornak.

Arban 300ezer kornyeke korul akarok meglenni.

Kivancsi vagyok a velemenyetekre! Amd vagy intel?



2019. máj. 5. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

AMD7

Nekem egy 4.X intelem van. Nekem pont elég.

Amúgy a véleményem, hogy a gamer laptop egy baromság.

2019. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy a 3. generációs Ryzenek még ki sem jöttek, mi szerint nézted az árakat?
2019. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És az megvan, hogy a "Gamer laptop" , mint olyan egy f@sszág ?
2019. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1,3Valoban, de egy eros laptopot szeretnek es ilyen cimkevel lehet megkapni.

#2 Felmesz az asus oldalara es megnezed a viszonteladokat, es te is megtudod nezni a laptopok arait :)

2019. máj. 5. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A (laptopokhoz készült) 3xxx szériás APU-k Zen+ vagy "12" nanométeresek. Az APU-k le vannak maradva, így volt ez a 2200G/2400G-vel is.
2019. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

# 5 A kérdező alap dolgokat sem tud megítélni (nem sértésként írom) te meg jössz itt a nanométeres hülyeségeddel. Biztos hogy kell ez a felesleges okoskodás itt ?

Uram Atyám. :)

2019. máj. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!