Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép ventilátorok...

Számítógép ventilátorok bekötése alaplap nélkül? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Kimondottan esztétikai célból szeretnék létrehozni egy olyan gépet,ami hardverektől mentes,csak a ventilátorok mennek benne.Tápegység azért maradna persze.

Tehát úgy néz ki,hogy van egy ház,plexi oldalfallal,amiben van 5 db színes led-es ventilátor.És azt szeretném valahogy megoldani,hogy ha a bekapcsoló gombot megnyomom,akkor ugyanúgy bekapcsoljon,mint 1 rendes gép,és forogjanak,meg világítsanak a ventilátorok is.Ezt alaplap nélkül hogyan lehet megoldani?Ebben kérnék segítséget,remélem nagyjából érthető voltam.Előre is köszi!



2019. máj. 5. 18:14
 1/3 lilol012345 ***** válasza:
Hát ehez nagy (vagy nem nagy, de kell azért) elektronikai tudás, én nem vagyok villanyszerelő de azt ajánlom hogy ha te se vagy villanyszerelő akkor nem kedj bele! 😀
2019. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Molex csatiról megoldható minden..

molex pinout - google

némi elektronikai tudás szükségeltetik,de annyiból nem lehet megálni..

ezt kb. első is leírhatta volna, de manapság rulez dezinformatívnak lenni

na puszcsi

2019. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék


https://www.youtube.com/watch?v=TqJ45QkMZQY


nem kell ehhez egy egész gép tápegység

2019. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!