Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tervezek beruhàzni egy gamer...

RaverLatabár kérdése:

Tervezek beruhàzni egy gamer laposba ès érrdemes már RTX 2060 as gépeket venni vagy várjak mèg vele?

Figyelt kérdés
Alig van teszt a neten ròluk mert nemrèg dobták piacra.PC-n csùcsszupper az ok de Laposoknál más a helyzet a hűtés vègett. Mindenfèlekèppen RTX et szeretnèk mert 5 èvente ùjitok ès akkor megveszem mindig a legujabbat. Ezt néztem ki [link] ha van valakinek véleménye az RTX ekről akkor jó volna ha leirná hogy tènyleg jobbak e vagy maradjak inkább a GTX 1070 nél
2019. máj. 6. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

1070-nél sokkal jobb nem lesz. Plusz amit hozzá tudok fűzni az az, hogy fullhd-ra nem vennék 2060-at. Nekem egy hd 7870-em van; azt fogom most nyár elején cserélni egy 2060-ra (+az egész konfigot), meg egy 2k-s 144hz monitort is beújítok a mostani fullhd helyett. Szóval a lényeg: nem tudom pontosan mivel játszol, de fullhd-n a 1070-nek is 60 fps körül, illetve fölött kéne vinnie kb. mindent jelenleg.


+ azt sem tudom, hogy pontosan miért kell laptop, de ennyiből tudnál venni egy rendes asztali gépet, ami nyilván sokkal erősebb + egy 2k 144 hz-es monitort, vagy esetleg egy 4k-t.

2019. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Sose fogom megérteni miért akarnak egyesek minden áron laptopon játszani. Minden kérdésnél, vagy a rá adott válasznál van egy nagy "DE". Ennek ellenére mégis. :)
2019. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs úgy kialakitva a lakás hogy Pc t vegyek meg sokat utazok , ennyi. Kellene rendes kompi asztal, rendes gamer szèk meg stb. Vilàg életemben Laptopjaim voltak ès még mindig élek. Persze hogy a PC a legjobb dolog a vilàgon most ez van. Azért találtàk ki a gamer laposokat hogy az ilyen balf**ok mint èn megvegyék. Első miért nem vennèl RTX et Full HD ra?
2019. máj. 6. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig laptop párti voltam kb, aztán kb 1.5 éve vettem asztalit egy elég izmos configot, mert kellett


ár-teljesítmény arányban az asztali megbízhatóbb és hosszabb távon stabilabb VISZONT a laptop mobil és sok előnye is van (pl a helytakarékosság) az asztalival szemben


ha neked is opció és nem kell mindig a nagy teljesítmény magadnál, akkor megéri egy asztalit venni és mellé egy jó akksi idős laptopot, persze ez a te döntésed


az RTX-et azért nem ajánlják full HD-ra, mert értelmetlen, az RTX előnyeit úgy tudom CSAK 4K-n tudod kihasználni, persze tudsz a laptopra is 4K-s monitort kötni (de gondolom azt úgy sem cipeled magaddal)

2019. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert fullhd-n a 1070-nek is elégnek kéne lennie. Nem úgy értettem, hogy egyáltalán nem vennék, hanem úgy, ahogy én is csinálom. Ha már rtx, akkor ne fullhd legyen, hanem legalább 2k. Egy sima 60z fullhd monitoron mire mész azzal, hogy a farcry 5 single-be megy 95 fps helyett mittomén 140-nel. Az rtx még 2k-ban is ~80 körül viszi ugyanezt.


Amúgy igen, asztal az kell, de kb. ennyi. Gémer szék nem kell a setuphoz mindenáron. Sima irodai székem van, nem volt egy huszas se, és én is élek még. A gépet azt azért mondtam inkább, mert ott lehetőség a 2k 144hz. Laptopon nem annyira, inkább csak nagyon drágán. Egyébként nincs nagyon azzal baj, ha laptop. Ha van rá pénzed, és nem sajnálod vedd azt. Az apple cuccok se s*@rok, csak túlárazottak (mint pl. ez a laptop egy géphez képest). Amúgy ha utazol arra ott lenne a jelenlegi laposod nem?

2019. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!