Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység beszerelése?

Tápegység beszerelése?

Figyelt kérdés

El tudom rontani ? :O

Azt tudom hogy a winchester dvd meghajtó stb.. kábelje hogy néz ki.

De sose cseréltem még tápot a számítógépben.

Az alaplapra nem tudom hogy mi hova megy ? :D

vagyis van a 24 pin-es alaplapi csati meg a 4 pin es processzor táp ellátás.Ezt a kettőt tudom ami az alaplapra megy van még más is ?

Azt viszont nem a tápon csak 1 fajta 4 pin-es proci csatlakozo van ? össze tudom kavarni ?

Nem akarok valamit rossz helyre dugni és h le füstöljön..

A vga-nak 8 pin kell majd abból is csak 1 van nem ?

Mit tudok mivel össze kavarni ?

Ez a tápegység: [link]



2019. máj. 7. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van kialakítva, hogy nem tudod rossz helyre vagy rosszul bedugni. Idiótabiztosra vannak ezek már tervezve.


Anno az AT tápoknál két egyforma csatlakozó ment az alaplapra és ha felcserélted őket, azzal kinyírtad az alaplapot, de ott is csak annyit kellet megjegyezni, hogy a fekete vezetékek mindig középre kerüljenek, szóval hacsak nem volt az ember agyhalott, azt se tudta elrontani.

2019. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

Ezen a tápon a vieokártyához 6+2 pines csatlakozó adja ki a 8 pint, az alaplapra meg 4+4 pin. Ez semmiképpen nem keverhető össze.

...De a táp dobozán majd találsz hozzá piktogramot magyarázatnak.


...meg ha csere lesz, akkor előtte lefényképezheted, hogy milyen csatlakozó hova való.

2019. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!