Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen idióta a Windows?

Miért ilyen idióta a Windows?

Figyelt kérdés

Akár pendrive-ot, akár külső hdd-t csatlakoztatok, minden egyes alkalommal kiírja a szokásos szöveget, hogy "Probléma adódott a meghajtóval". Viszont ilyen esetben akármikor lefuttatok rajta egy hibaellenőrzést, a vége az lesz, hogy nem talált semmit.

Akkor most ki a hülye?



2019. máj. 8. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom eredeti a win ugye ?

Hát persze. :)

2019. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Bezony. :)
2019. máj. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Van köze a kérdéshez, ugyanis ilyen apró rendellenességek egyik legjellemzőbb oka, a nem jogtiszta Windows.

Ezért kérdeztem a legelején, mert az szokott lenni, hogy végigzongorázzuk a lehetőségeket, majd 10 kérdés, és 10 válasz után kibüffenti a kérdező, hogy nCore-ról töltött hack Winről van szó. :)

2019. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Ma már nem kell "buheravindózt" használni, hiszen az eredeti is letölthető és korlátkanul használható aktiválás nélkül is...


Megoldás?? Ki tudja?? A windows sajnos ilyen. Lehet hogy a következő újratelepítés után megszűnik a probléma. De lehet hogy nem :))

2019. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

#5: Látszik, hogy nagyon értesz hozzá.

Nem 1995-öt írunk, amikor még az assemblybe visszafejtett futtatható fájlokat patchelték meg, hogy kiüssék az aktivációs rutint. A "nem eredeti" Windowsok 99%-a fizikailag ugyanaz a legális telepítő, amit a hivatalos MS oldalról is letölthetsz, vagy amit boltban megvehetsz. Csak a kulcs nem hivatalos, vagy esetleg módosít pár registry-bejegyzést, aminek az aktivációvizsgálaton kívül semmire nincs hatása.


Egyébként meg ez egy régre visszanyúló jellemzője a Windowsnak. Minden meghajtón feljegyzi, hogy szabályosan le lett-e állítva. Azért, hogy szükség esetén a következő hozzáféréskor tudja, hogy kell-e ellenőrizni. Ez fix meghajtók esetén egy nagyon hasznos tulajdonság, és már a Windows 95 is tartalmazta. Viszont hordozható meghajtók esetén is ugyanúgy működik (még FAT32-re formált DVD-RAM esetén is), függetlenül attól, hogy már nincs létjogosultsága. Ugyanis a legtöbb adathordozónál nem okoz gondot, ha leválasztás nélkül eltávolítod. Ez egyedül akkor probléma, ha épp írási művelet történik, de más esetben semmi problémát nem okoz. Csak ugye a rutin ettől még él, és ha nem szabályosan távolítod el a meghajtót, akkor rinyálni fog, hogy ellenőrizd.

Egyébként nem kell vele foglalkozni.

2019. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem tetszik ha leidiótázol másokat. Főleg ha nincs is igazad. Már nincsenek hekkelt win10-ek. Felteszi az eredetit, mint írtam...
2019. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Aha. Tele vannak a torrent oldalak "Gamer Win10", meg hasonló rendszerekkel, de nincs, dehogy van. . .:D
2019. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oprendszerek 1%-a. És egy hibajelenséget azzal elintézni hogy biztos lopott windows-od van, elég gáz...
2019. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Firefox is idióta, mert letiltotta a kiegészitőket!? A 66.4-el, ment, aztán ez is letiltotta! Most éppen a 66.5-el működik, ki tudja, meddig? Egyszóval nemcsak a Windows idióta.
2019. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, ezért írtam azt amit, mert nincs szövegértésed. Nem intéztem el annyival, hanem puhatolóztam, a lehetséges hibát feltárandó. Idiot !!
2019. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!