Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor hűtőt...

Melyik processzor hűtőt ajánljátok ryzen 5 2600 cpuhoz? OC nélkül használom.

Figyelt kérdés

Olyan hűtőt keresek ami alapjáraton csendesen üzemel és hűvös, játék közben nem baj ha hangos de a gyári hűtő még a böngésző használatakor is hangos és 70 fokos.



-Be quiet pure rock

-Be quiet shadow rock slim

-Cooler master master liquid ml240l rgb

COOLER MASTER RR-212S-20PK-R1 HYPER 212

BLACK EDITION



2019. máj. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Böngészés közben hangos és 70 fokos? Nincs véletlenül gyengén rögzítve a hűtő, vagy újra kéne már pasztázni?

Az enyém 4GHz@1,35V OC mellett is hangtalan, terhelés mellett is alig hallható, bár ennek lehet az az oka, hogy van 3 magas minőségű ventilátor egy jól szellőző gépházban.

2019. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
A gyári hűtő untig elég, még egy kis tuningra is.
2019. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Új, pár napja szereltem össze jól rá húztam a csavarokat. Böngészés közben 53 fok alapjáraton 48 fok.

Játék közben 70fok. Igazából jobb idegesít a hangja hogy alapjáraton is rossz hangja van. Előtte egy i5 4460 volt gyári hűtővel de az felé olyan hangos volt alapjáraton.

2019. máj. 9. 12:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarod megúszni, akkor lc-cc-120 vegyél, az bőven elég rá és jóval halkabb a gyárinál.
2019. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én Ryzen 7 2700x-hez gyári hűtőt használok tuning nélkül 5 db. 12 centis ventilátorral hűtött házban, szerintem nagyon jók a Ryzen 2000-es széria gyári hűtői, mind elegendő még egy kis tuning erejéig is!
2019. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez mind szép és jó kérdező. De mit sem ér, ha zárt gépházban van az egész hóbelevanc és nincs bejövő levegő, távozó meleg levegő.
2019. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ryzen hűtő ide, ryzen hűtő oda, nálam még is csak a torony hűtők váltak be. Kinek a pap ugye. Lehet, jobbak a hűtők már, de ami a procira tett lamellákra fújja a levegőt, az nekem kuka alapból.
2019. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pontosítok: gyári hűtő KUKA. Minden esetben!
2019. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A toronyhűtőkkel az a bajom, hogy a vrmt nem hűtik, pl szerintem egy gyári AMD wraith max jobb választás, mint a fent említett hűtők.
2019. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha jó és csendes hűtőt szeretnél akkor ezeket küzül válassz egyet. Ezeket sokáig fogod tudni használni akár később más procidhoz is.

[link]

[link]

[link]

2019. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!