Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom összehangolni a...

Hogyan tudom összehangolni a PC-m és a Tv-m képméretét?

Figyelt kérdés

Eddig egy 1920x1080-as monitor és egy 3840x2160 Tv (filmnézés miatt) volt rákötve a gépemre.

Beújítottam egy 2560x1080-as monitort és olyan problémám van, hogy a Tv-n is ragaszkodik a 2560x1080-as felbontáshoz.

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy mind2 megjelenítő maradjon a saját felbontásán?



2019. máj. 12. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a "ragaszkodás" abban az esetben szokott előfordulni, ha a másodlagos megjelenítő (esetedben gondolom a tévé az) csak klónja/megkettőzése az elsődlegesnek. A kiterjesztés a jó megoldás, akkor nem számít a méret különbség.

Hogy a te rendszeredben ezt a beállítást hol kell keresni, azt te tudod. Win 10-en kivetítés néven szerepel (Windows billentyű + P), Laptopokon jellemzően egy fn gomb is kapcsolja.

2019. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, kiterjesztettem.

A DisplayFusion nevű progival pedig gyorsbillentyűvel lehet az ablakokat dobálni egyikről a másikra.

Hasznos program, ha nem egy szobában van a 2 kijelző.

2019. máj. 17. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!