Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz baja a gépemnek ha nem...

Lesz baja a gépemnek ha nem kapcsolom be hónapokig?

Figyelt kérdés

Elutazok hónapokra, a gamer gépem meg nem tudom magammal vinni. Lesz bármi baja ha 3-4 hónapra csak áll és porosodik egy helyben?

Hogyan csináljam? Olvastam, hogy érdemes álló gépet áram alatt tartani, de én például arra gondoltam, hogy áramtalanítom..

Szerintetek hogy lenne a jobb?



2019. máj. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az esetleges viharkár miatt nem hagynám áram alatt. Semmi baja nem lesz egyébként sőt ha le fóliázod poros sem lesz én így csinálnám áram le, folia körben.
2019. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én áramtalanítanám, úgy biztonságosabb.

A por ellen letakarnám (vannak azok a 200 literes szemetes zsákok. Egy olyannal szépen le lehet fedni).

Baja az nem lesz.

2019. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áramtalanítás és nem lesz baja. Pár hónap alatt még a CMOS elem se fog lemerülni, de azt amúgy nem nagy dolog cserélni, ha mégis.
2019. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Depresszióba eshet.
2019. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:(
2019. máj. 13. 15:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, mentek a pacsik:)
2019. máj. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!