Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel turbózzam fel a gépemet?

Mivel turbózzam fel a gépemet?

Figyelt kérdés

AMD Athlon XP2000+ 1,67 GHz

256 MB RAM


RADEON 9200


Most nagyon rossz a gép. Folyton kiírja, hogy a program "nem válaszol". Ha lenyomok egy betűt, csak pár másodperc múlva jelenik meg, ha hirtelen kattintok, akkor elfehéredik a képernyő. Lényegében nem tudok egyszerre 2 dolgot futtatni, pl.: Firefox+Winamp - na, ilyenkor már mind2 omlik össze.

Múltkor letöltöttem egy 10 gigás HD filmet, az sem ment neki.

Milyen cuccokat vegyek bele, ami kompatibilis, de viszonylag olcsó ?


2010. júl. 6. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, nem találsz kompatibiliset már, illetve max bontóban, de nem éri meg használtat venni, mert ki tudja mikor sül ki, inkább fektess bele egyszer többet, aztán szuperáljon sokáig. Én se vagyok eleresztve anyagilag, de ezt tartom kifizetődőnek. Garanciás vadi új cuccok... inkább egyszer kerüljön többe, mint utána sokszor kevésbe
2010. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Minimum 2GB DDR3-as RAM mehetne bele,(azt nem írtad hogy a mostanid milyen, gondolom DDR2-es) Jobb proci és jobb videókártya is kell, de ha már proci és vga is akkor már alaplapból is új kell, de ha már új proci, vga, ram és alaplap akkor már a tápból is újat kell venni...Szóval teljes konfigot. Szerintem min. 60 ezret kellene rászánnod, nem olcsó de akkor lenne egy tökéletes géped netezésre filmnézésre stb.
2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
76%

Nem vagyok az a tipikus ember aki mindent vág a gépről de ezt még én is látom hogy egy nagyon őskövület.

Szerintem vegyél újat.

2010. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játszani, akkor teljesen jó ez a gép, még minimum 1gb DDR ramot vegyél bele és oké lesz.
2010. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok játszani, nekem lényegében csak internetezésre és filmnézésre kell.
2010. júl. 7. 00:32
 6/19 anonim ***** válasza:
ugyan ez a procim van,a videjókártya kicsit másabb )geforce fx 5200) meg a ram 768, de mint a villám,igaz ezt az xp-nek is köszönhetem,ha fent vagy beloadon akkor belinkelem,legjobb xp összes ismerősömnek ezt rakom fel,és mindenki dicséri.
2010. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ok
2010. júl. 7. 12:02
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát a procit 2000+ +2600 ra

256mb Ram Sűrgösen min 512mb

9200 Radeont 9600 ra


Ezek Még beszerezhetőek (pl Teszvesz), kompatibilisek, És Elég Olcsók. Ha ilyen Cuccokat szerzel be az olyan 30-40% os Gyorsulást eredményez, és Ezzel Már Régebbi Játékokat, (Pl Call of duty 1,talán 2, Warcraft III )már visznek

2010. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek :)

Szerencsére nem játékokra kell. Inkább arra, hogy egy időben tudjam futtatni a Firefoxot, Winampot, Utorrentet. Videókártyából csak azért kellene újabb, hogy a Blue-ray filmeket is vigye.

2010. júl. 7. 23:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Már egy ideje az erősebb gépemet építjük át (ahogy van pénzem valamilyen alkatrészre), addig tavaly vettem átmeneti megoldásként egy Mini ITX-et. (Intel Atom 330 Dual Core. alaplap: Intel 945GCLF-2, 800 MHz DDR2, integrált Intel VGA stb.). Nem egy erős gép, de érdekes módon minden gyorsan fut rajta, a net, a videók, a filmek, amit akarok. Kicsi asztali gép, ennyi pénzem volt. Windows XP Professional SP3 az operációs rendszer, most 66 ezer a QWERTY-nél.
2010. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!