Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok másolni a...

Nosound kérdése:

Miért nem tudok másolni a Pendrive-ról a pc-re?

Figyelt kérdés
Van egy Kingston 16gb 3.0-ás pendrive-om és a fájlokon egy nyíl van olyan mintha parancsikon lenne és,ha egy másik pc-re másolom át a pl.filmet azt nem tudom lejátszani.Formáztam többször is fat32,ntfs ,akkor sem volt jó és újra telepítettem a gépet,akkor sem mit tehetnék még?

#film #PC #Pendrive.Kingston
2019. máj. 16. 18:57
 1/4 anonim válasza:

"parancsikon lenne " ha azok forrásait nem tartalmazza az adathordozó, akkor nem is fog megnyílni.


A nyil pedig annak a jele.


Te raktad a pendrive-ra a dolgokat vagy kaptad?

Amiről le lett mentve gép, azon kell megkeresni a fájlokat s azt rárakni.


Nem az eszközökkel van baj, csak nincs meg az eredeti fájl/forrás.

2019. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,egy filmet raktam rá és egy haver gépére akartam azt rá másolni és a film kb.1,3gb és miután ráraktam a a pendrive-ra,akkor már csak pár kbit-os lesz és a kis nyíl is ottvan.Kipróbáltam egy mádialejátszós beltéri egységen(set-top-box)azon látja a filmeket és le is játsza azokat.
2019. máj. 18. 10:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Én raktam rá pár napja vásárolt Pendrive.
2019. máj. 18. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A filmet te ráhúztad vagy másolás-beillesztéssel csináltad?


Ha az előbbi, akkor valószínűleg Windowsodban úgy van beállítva, hogy áthúzásnál csak parancsikont csinál. Próbáld meg úgy, hogy másolod/kivágod és pendriveon nyomsz egy beillesztést.

2019. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!