Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot és procit...

Milyen alaplapot és procit érdemes venni, ha egyáltalán nem lesz benne dedikált videokártya, mert csak editorok használata és weblapok nézése használata lesz a gépen? És mennyi ram a minimális ami ezért még ehhez is kell.

Figyelt kérdés
(index, chat, vatera, de játék pl. egyáltalán nem). Win8 lenne rajta mert a win7nek nemsokára vége, ssd meg nincs a win10-hez.
2019. máj. 17. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted hogy SSD nincs a win10 hez? Egyébként a minimum azt mondanám 4 giga ram de 8 gigával kényelmesebben el lehet lenni. Kezdhetsz egy single 4 gigás rammal ha meg kevésnek tűnik bármikor vehetsz mellé még 1 4 gigásat Alaplapnak én vennék egy ilyet


[link]


Procinak meg egy ilyet vagy Ryzen 3 as G-s procit.



[link]

2019. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hallottam h a win10-hez alapkövetelmény az ssd. nekem meg van egy hdd-m, igy nem vennék meghajtot semmilyent.
2019. máj. 17. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd nyugodtan a HDD-t. Egyáltalán nem "alapkövetelmény" az SSD a win10-hez. Ezt honnan vetted? Régebben nem voltak SSD-k és akkor is működtek az operációs rendszerek. És ez most is így van. Nyilván SSD-vel gyorsabban töltődik be, fürgébben indulnak a programok, de ha nem az olimpiai bajnokság a cél, akkor a HDD is megfelel.
2019. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
Erre a célra egy Athlon 200Ge is elegendő, nem kell 2200G. És akkor jut pénz egy kisebb ssd-re ami ugyan nem követelmény, de érzésre igen jót tesz a gép sebességének.
2019. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!