Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a telefonomban van bluetoot...

Ha a telefonomban van bluetooth kapcsolat, az asztali sz. Gépemmel hogyan tudnám összehozni, szinkronizálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni USB-s Bluetoothe eszközt, néhányezer Ft-ért. Veszel egy olyat, XP/Vista/Win7 felismeri, tulajdonképpen driver se nagyon kell. Ha ez megvan, vagy a kütyühöz kapott programmal (általában a BlueSoleil nevű progit kapod), vagy a telefon saját programjával (gyártó honlapjáról, esetleg telefonhoz kapott CD-ről) megoldható a szinkronizálás, fájlátvitel. Én a saját progit ajánlom inkább.
2010. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudod az a probléma, ami szerintem már szinte röhejes, hogy az én városomban nem lehet usb kábelt kapni. Az egyik üzletben azt mondta az eladó hölgy, hogy neki még nem hozott a főnöke, bárhogy kérte. Egy másik üzletben pedig egy hete ígérték, de még most sem ért ide. Úgy látszik itt senki nem keresi az usb kábelt. Arra gondoltam inkább már előfizetek az internetre a mobilon, mert már belefáradtam. Csak képeket szerettem volna róla a gépre küldeni. Vagy rendelek interneten keresztül, csak ott még +postaköltség is van.
2010. júl. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!