Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen videókártyát ajánlan...

Monakritika kérdése:

Ti milyen videókártyát ajánlanátok? (low budget)

Figyelt kérdés

Egy ideje már bővítgetem a gépem, és úgy gondoltam itt az idő a váltásra. Nekem egy W380-as gépem van ( Fujitsu Celsius W380 ) jelenleg 8 gb rammal Xeon X3440-el, dual SSD és egy viszonylag középkategóriás NBase tápegységel vagyok.

Most jelenleg egy Gt710 és egy GTS450 van a gépembe, a GTS-t nem szeretném egyenlőre lecserélni, ( Most szereztem ) Inkább a GT710 helyére szeretnék egy erőssebb kártyát.

4 monitorral vagyok, főleg animálásra, de egy két régebbi játékra kellene a konfig ( GTA5, Sovjet Republic ) Úgy 25.000 forintott tudok rá fordítani ( Persze használtan gondolkoztam ) Ti milyen videókártyát ajánlotok? ( Fontos lenne hogy a két videókártyám ( Az x és a GTS450 ) jól fusson egymás mellet, és ha lehet nagyjából egyforma PSU igényük legyen

( 1db 6pin )

Fontos lenne az is hogy legyen rajta 1 HDMI és egy D-SUB vagy DVI ( DVI típusa mindegy. )

Hogyha szükséges tápegység csere belefér.



2019. máj. 23. 15:11
 1/5 hypno ***** válasza:
20 ezerbe egy használt GTX 750 Ti belefér. Azon még van D-Sub csatlakozó és gyakorlatilag körbefutja a GTS 450-et és feleannyi áramot fogyaszt.
2019. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Pl.

[link]

2019. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hangzik rosszul, Még gondolkozom rajta. Képes a kártya a GTS mellet futni? Választ előre is köszönöm.
2019. máj. 24. 15:24
 4/5 hypno ***** válasza:

#3

Fogalmam nincs, de ugyanabból a sorozatból valók

2019. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jobban megnéztem a videókátyát amit ajánlottál, de sajnos nem jó, mert hiányzik róla az SLI. Valakinek valami ötlet? :/
2019. jún. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!