Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 1TB-os vinyó a legjobb?

Melyik 1TB-os vinyó a legjobb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Amelyik nem romlik el...


És ezt halálosan komolyan írom.

2019. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik 7200rpm-es. 3 HDD gyártó van: WD, Toshiba, Seagate. Egyik sem rosszabb a másiknál.
2019. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem ki, ezek közül?


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. máj. 23. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdésre azzal szoktam visszakérdezni, hogy konkrétan mi a felhasználási terület?
2019. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt az IntelliPower-es WD-t ne vedd, a többi közül bármelyik jó.
2019. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen árban tök mindegy, mindegyik gyártó a minimumot hozza minden szempontból ezen a szinten.
2019. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
WD Greent ne, a többi jó.
2019. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Akkor kifejteném az első választ, mert látom sokan nem tudják értelmezni.


Előre nem fogja senki megmondani, melyik a jobb. Volt már green vinyóm, amit 10 évig használtam, és semmi baja nem volt és volt WD raptor-om ami fél év alatt megadta magát. Volt WD blue, szintén 9 hónapig működött.

Vehetsz bármilyent, nem fogod tudni előre hogy jót vettél-e, az csak később fog kiderülni. Lutri az egész vagy jó lesz vagy nem.



Ezért írtam, hogy az a jó amelyik nem megy tönkre. Csókolom...

2019. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 A WD Raptor nem azért drága mert megbízható, hanem mert az egyik(ha nem a) leggyorsabb merevlemez. A teljesítmény kivétel nélkül mindig a megbízhatóság rovására megy, ez nem hiba, egyszerűen mindent nem lehet. WD Green meg hosszútávú adattárolásra van, lassabb mint az összes többi WD merevlemez, az fog tönkremenni valószínűleg utoljára. Ettől még nem lesz jobb mint a többi, mert mi alapján jelented ki hogy melyik a jobb? Sebességre mindegyik WD jobb, megbízhatóságra a legtöbb rosszabb, csak épp felhasználási területtől függ hogy melyik szempont neked az elsődleges. Egyébként meg ha nem akarsz adatot veszíteni az egyetlen megbízható megoldás ha csinálsz biztonsági másolatot akár manuálisan akár automatikusan, bármelyik hardver meghalhat bármikor, minden fontos adatról legalább 2 példányom van(plusz amit lehet feltolok githubra is), ez az egyetlen módja annak hogy ténylegesen biztonságban legyenek az adataid.
2019. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Szerintem ugyanazt írtuk. Nem állítottam hogy a raptor a legjobb, csak szemlétettem, hogy bírhatja kevés ideig egy drága és bírhatja tovább egy itt nem ajánlott olcsóbb. olvasd el még egyszer...
2019. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!