Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD hiba (100% usage). Hogyan...

HDD hiba (100% usage). Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

A probléma nem túl rég jelentkezett. Előszőr időszakonként, mostmár viszont szinte MINDIG..Ha semmi sem fut a gépen akkor is 100on van..Néha visszaesik 50-60-70re, de nem túl sok ideig. Játék közben mindig 100on van..Ilyenkor nagyon lelassúl a gép és szinte használhatatlanná vállik. Rengeteg módszert próbáltam már a hiba megoldására, de egyik sem vált be. Defrag megvolt, windows searchot kikapcsoltam stb. Amit csak az interneten találtam és hasznosnak tünt alkalmaztam,de a hiba változatlan.

Windows 10em van, 3 éves asus rog gépről van szó.

Lehet, hogy a végét járja vagy esetleg egy új windows megoldaná a problémát? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. máj. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg, hogy mi foglalja le? A leírásból úgy tűnik, hogy legalább egy kicsit értesz a gépekhez, szóval a feladatkezelőt szerintem ismered. Megnézed melyik process foglalja le, abból pedig egyenesen következik a megoldás (ha van).
2019. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél SSD-t, ez a végleges megoldás.
2019. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1. Pont ez a vicc, hogy semmi, mégis 100on van..
2019. máj. 24. 06:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát olyan nincs, hogy semmi. Tegyél fel egy screenshotot.
2019. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


A "semmit" úgy értettem, hogy semmi különös. Nem kellene 100on lennie..:)

2019. máj. 24. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Görgetni szoktál?
2019. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!