Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most olvastam, Windows 10 az...

Most olvastam, Windows 10 az AMD Ryzen processzorú gépekre nem megy fel. Tehát ha én tiszta telepítéssel teszem fel egy ilyen gépre, bebukom?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.Nekem is Ryzen van mégis simán felment a win 10.
2019. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget olvastál.
2019. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt a cikk:

[link]

2019. máj. 26. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Be, senki nem dolgozik a rizsen
2019. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A cikk szerint nem az van, hogy a Windows 10 nem telepíthető a Ryzen processzoros gépekre, hanem az, hogy az új frissítés nem (mindig) települ. Ezen felül a cikkben is leírják, hogy ha nem települ, akkor mi a teendő.

Azaz ha telepíted és nem megy az olyan telepítő, amiben a legutolsó frissítés is benne van, akkor telepítesz egy régebbit, telepíted a megfelelő drivert, és utána frissíteni is tudod. Bár arról nem szól a hír amúgy, hogy az olyan telepítők egyáltalán ne működnének, amikbe már integrálva van a legújabb frissítés is.

2019. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kétlem, hogy neked bármilyen RAIDbe lennének kötve a meghajtóid.
2019. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
100%

#3


Mondhatnám így jár aki az Origóról tájékozódik. Pláne, aki csak a címet olvassa el vagy nem érti mi van a szövegben.

2019. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!