Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép csak csökkentett módban...

A gép csak csökkentett módban indítható. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval van egy gépem (i5-9400f, 8gb ddr4 ram, 700w-os cooler master táp, gigabyte r9 280x 3gb oc windforce). Amikor bekapcsolom a gépet feketeség van de a gép maga működik és ha újraindítom akkor tudom csökkentett módban elindítani drivert.nem is enged feltelepíteni mivel egyből eltűnik a kép. A mai nap újrapasztáztam a kártyát de ugyanúgy megmaradt a hiba. Minden kábel be van dugva a kártyába ill. a gépbe is,szóval azzal nincs gond. Lehet az a baja,hogy túl régi mar a kartya(2013-ban adták ki) és kéne egy új vagy lehet hogy csak a driverével lenne a baj? 2560×1080p-s monitorom van és a max felbontás amit enged a gép csak 1920x1080p.

2019. máj. 29. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

1.windows intéző(gy.k. fájlkezelő)

2. ez a gép jobb klill

3. kezelés

4. eszközkezelő

5. videókártya(-k)

6. az adott videokartyara jobb klikk

7. eszköz eltávolítása be is kell pipálni majd és ok

8. újraindít

9. driverezed

10. újraindít megint

11. és elméletig probléma megoldva :)

2019. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hiba ott van, hogy ezt megcsináltam addig míg letöröltem a drivert, újraindítom és megint nincs kép. Magától eltűnik
2019. máj. 29. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen operacios rendszered van?
2019. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Windows 10 pro 64bit
2019. máj. 30. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Mik voltak az elozmenyei a fekete kepernyonek?

Jo drivert teszel ra? Probal ddu val eltavolitani a regi drivert safe modban, s ugy tenni fel az ujat.

Vegso esetben egy windows reinstall segithet.

2019. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!