Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Neked milyen öreg hardver...

Neked milyen öreg hardver lapul otthon a szekrényben?

Figyelt kérdés

#Amiga #Atari #Régi alatt nem pár évest értek #mert az mindenhol van #hanem 2000 elõtti #vagy akár a PC korszaknál is régebbi #pl. Commodore #Spectrum... #Miért õrzöd? Mit kezdesz vele? Mûködik még?
2019. máj. 30. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon
2019. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy 1987-es gyártmányú laptopom. Hdd sajnos már nincs benne, de maga a gép még működik
2019. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy HD5870 videókártya porosodik a szekrény aljában. Működni működött amikor kivettem a gépből, azóta nem tudom mi van vele. Eladni szerintem nem érdemes, de dísznek meg jó.

Valamint van két nagyon régi IBM laptop is valahol, még a gyári Windows XP-vel :D

Egy darabka történelem.

2019. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettő darab Zx spectrum amiből az egyik donor, a másik működik és szép, valamint egy Enterprise 128 darabokban sajnos. :-(

+ Gaba 486DX 40mhz és egy Compaq deskpro EN PII 266mhz de 350-re bővitettem.

Van 2db ZIP iomega meghajtóm ami az egyik soros és a másik USB-s.... pár megás merevlemezek, Ati 3650-es AGP videokari és egy Pentium 75mhz kerámia CPU ami elméletileg jó 486DX gépbe egy plusz feszültségszabályozóval.

2019. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!