Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy G31M-GS alaplaphoz hozzá...

Egy G31M-GS alaplaphoz hozzá tudom csatlakoztatni a RX 480 8GB videókártyát?

Figyelt kérdés

Hát nézegettem én is, de alaplapot is néztem és a videókártyát is, csak PCI express csatlakozót így sem tudtam meglátni és videókártya képein sokkal hosszabb a csatlakozó, de még is PCI express van oda írva.


Igen, én ehhez nem értek (vagy nem tudok még elég sokat ehhez), ezt még nem tudom....csak írót adatból tudom megismerni ezeket, de itt nem tudom eldönteni, hogy tényleg jól van írva....vagy hogyan is van ez valójában.



2019. jún. 3. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Így néz ki: [link]


Természetesen jó bele a videokártya, de azért megjegyzem, hogy ha a legjobb CPU-t is teszed bele ami passzol a laphoz, akkor is gyengusz marad a gép, nagyon elavult lap és cpu foglalat már.


Értsd: a videokártya sokkal többre lenne képes ha egy korszerű CPU lenne mellette.

2019. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt mi is tudtuk, csak lesz egy új gép otthonra és lehet, hogy ez lesz bele téve. Bár ezen még gondolkozzok, hogy lehetne legjobban ezt megoldani. A miénk kezd meghalni ez miatt gondolkoztam ezen
2019. jún. 3. 17:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2019. jún. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!