Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy új egeret...

Szeretnék egy új egeret vásárolni. Néztem a nem rég megjelent Glorius Model O egeret. Vélemény erről?

Figyelt kérdés

Cs go-hoz szeretnék első sorban egy jó egeret venni. Néztem a razer deathadder illetve a Zowie ec2a-t is. Melyik a legjobb erre a három közül?

És hol lehet megrendelni a glorius model o-t?



#PC #egér #gép #Elite #Razer #periféria #glorius model o #zowie ec2a
2019. jún. 4. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Annyit mondok Logitech g 102 :) ennél tökéletesebb egér EDDIG nekem nem volt a földön a kezem alatt.(elnyúztam már vagy 3 razert az idők során). letisztult, nincs teleb*szva felesleges gombokkal, közepes méretű (nagy kezem van de nem szeretem a hosszú tenyeres egereket) 10-13 ezer környékén kapsz.
2019. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
update: Mostmár sokkal olcsóbb mint mikor én vettem, most néztem meg. 7-8,9 ezerért már kapsz.
2019. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy zowie ec1 b egeret hasznalok csgora és tökéletesen megfelel.20 ezer kornyékén már nem igazán lehet kijelenteni h ez vagy az jobb egér.Személyes preferencia > kényelme

,kialakítása az egérnek ezek számítanak.A szenzor mindegyik egérben jó ami 20 ezer körül van.Annyi h talan a zowie egerek kicsit fapadosak semmi gumi boritas az oldalan, gorgo iszonyat hangos es a klikkeléseknek is rendesen van hangjuk

2019. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!