Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem valamiért ezt írja ki...

A gépem valamiért ezt írja ki akkor ha a windows 10et fel szeretném telepíteni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Error: Legacy boot of uefi media This drive can only boot in uefi media. It can not boot in BIOS/Legacy mode. If you wont to boot this drive in BIOS/Legacy mode, you should recreate it in Rufus using the following settings: partition scheme -> MBR Target system -> BIOS

2019. jún. 6. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biosba allitsd at UEFI modra utana jo lesz
2019. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Biosba konkrétan mindent végig nyomkodtam, de erről az uefiről egy büdös mukkot se találtam.
2019. jún. 6. 22:31
 3/14 Alex Fly ***** válasza:

Nem tudom, milyen alaplapod van...

Nálam úgy műxikb hogy ha pendrájvról bootolokb akkor ugye belépek a bootmenübe és kiválasztom. Van egyszer simán az USB meghajtó és van az UEFI:USB drive... Nálad ez utóbbit kell kiválasztani.

2019. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A boot menübe nálam nincs semmi ilyesmi, csupán ezeket írja ki: Hard disk, Cd rom, Usb Fdd, Usb Zip, Usb Cdrom, Usb Hdd, Legacy lan
2019. jún. 7. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van..?
2019. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gigabyte ultra durable 3.
2019. jún. 7. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:

..mi lehet a gond?

Az hogy rufus-t használtál ;) , és nem a bios gyors bootválasztó menüjét (F12) használtad.?

2019. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alex Fly ***** válasza:

A Rufus esetében is ki lehet választani, hogyan bootoljon az eszköz...

Nem az a gond hogy azt használta, hanem hogy nem úgy állította be, hogy a megfelelő telepítési médiát hozza létre.

Újra kell írnia a megfelelő paraméterekkel.

2019. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, az f12t használtam, de ott nincs semmi ilyen, se a rendes bioszba.

Egyébként mi a baj a rufussa

?

2019. jún. 7. 17:17
 10/14 A kérdező kommentje:
*Rufussal
2019. jún. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!