Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom nehezen kapcsol...

A monitorom nehezen kapcsol be folyton újraindul magától, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal a problémával állok szemben, hogy van egy régebbi típusu monitorom amivel eddig is voltak gondok, többek közt a fő probléma az volt hogy függetlenűl ha a gép ki vagy be volt kapcsolva a monitor nagyon nehézkesen kapcsolt be, csak a kis led fénye világitott ki-be mikor megpróbáltam bekapcsolni a bekapcsológomb mellett, mintha 5 másodpercenként ki-be kapcsoltam volna magától újraindulgatott, addig míg be nem kapcsolt, ez néha úgy sikerült hogy mikor már láttam hogy a képernyőn is felvillant kisidőre a fujitsu jel (szóval már adott képet) akkor ki húztam majd bedugtam.


Nos ez eddig nem is volta akkora probléma néha bekapcsolt egy 10 perc után néha 1-2 óra után, de az előző két napban már ezt csinálja úgy hogy nem adja már azt a kis bevilannó fujitsu képet se csak ki-be kapcsolgat. Már próbáltam a táp kábel cserét is azzal se lett jobb.


Azt is észrevettem hogy mikor télen hideg volt és kinyitottam a szobába az ablakot kicsit utána nehezebben kapcsolt be, több idő volt a szokásosnál is.


A monitor pontos fajtálya: Fujitsu Scaleoview L19W-2SA


Interneten nem találtam semmit ilyen hibáról, más monitoroknál sem. Remélem ti tudtok segíteni rajtam, ez az utolso esélyem már!



2019. jún. 6. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Idős monitor már rég eljött az ideje hogy a tápáramkör friss új kondikat kapjon. Akkor még tudsz bele életet lehelni. Ha magadnak csinálod az a leggazdaságosabb, szervizben már gazdaságtalan a javíttatása.
2019. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!