Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső Winchestert csatlakoztat...

Külső Winchestert csatlakoztattam össze telefonnal és probléma adódott, ebben kérném a segítségetek?!

Figyelt kérdés

A minap kaptam egy külső Winchestert(Samsung), amin filmek voltak. Eddig szép, és jó, de amikor össze akartam csatlakoztatni a telefonnal (szintén Samsung), akkor üresnek jelezte. Ezután megpróbáltam összedugni a laptopommal, de szintén nem jutottam eredményre.

Valaki tudna segíteni abban, hogy ilyenkor mi a teendő?

Előre is köszönöm!



2019. jún. 10. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő üresnek látja akkor még a HDD is lehet rossz és amíg nem győzödsz meg az ellenkezőjéről addig nincs is miről beszélni.
2019. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy tisztán lássuk, fogtad a külső vinyót és egy kábelt,ami usb-mikrousb és simán rádugtad a telóra?

A vinyónak nem adtál tápot, és OTG kábelt se használtál?

2019. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt elfelejtettem leírni; igen használtam.
2019. jún. 10. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézted?

[link]

2019. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az android nem valószínű hogy ismerné az ntfs-t se az exfat-et. De a fat32-t felismerné (mbr-en).
2019. jún. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó,de gondolom a laptopon windows van, így csak felismerte volna valamelyik a rendszert, bár mondjuk meg lehet próbálni egy pendrive-ra valami ubuntut rakni, és akkor onnan bootolva ránézni,hátha..
2019. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Laptopon egy kép a Lemezkezelőről is többet mondana mint amit a kérdező eddig elmondott, főleg ha azt is megnézné hogy mbr vs gpt. Így marad a barkóbázás. A telefon se feltétlen képes 2A leadására ami táplálni tudna egy hddt így sérülhet a filerendszere..
2019. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na látod te jóképességű.....

Csak kibújt a szög a zsákból...

Mindegyik új iPhonehoz lehet külső tárhelyet csatlakoztatni. És fájlkezelő is van az új opredszerben.

Csak te vagy elmaradva még 2008-ban.


Mellesleg megjegyzem a 2009-es 3GS-em a mai napig működik és olvassa a memkártyát.

2020. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!