Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet rakassak össze...

Renton9999 kérdése:

Milyen gépet rakassak össze kb 200k-ból?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a freesync de úgy tudom már nem kell ehhez feltétlen radeon kártya.
2019. jún. 13. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Így, hogy még minimálisan sem közölted az elvárásaidat (mire kell, mikre van pontosan szükséged) azt tudom mondani, Hogy Számítógépet.
2019. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ASrock B450m Pro4

AMD Ryzen 5 2600

Kingston HyperX Pradator 8GB DDR4 2666MHZ

Powercolor RX 580 8GB(57K-ért Best Buy!!!)

Crucial BX500 480GB

WD EZEX 1TB 64MB

FSP Hexa+ 85 450W

Raijintek Arcadia II.

#2.Aláírom nem rossz konfig de SSD nélkül biztosan nem vennék ma már gépet, illetve mindig más az aktuális Best Buy, így lehet akkor nem volt pl. ennyiért RX 580.

System Power 9 meg a Hexa+ 85 mellett nem valami jó vétel, abban a régi Raider S belső van és jelentősen modernebb, jobb választás a Hexa+ 85 ennyiért.(nem a régi Hexa+ról van szó)

2019. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
De röhögnék a kedves kérdező kibüfizné, hogy ez meg ez nem kell, és ez meg amaz "nem jön be" neki. (Pölö AMD) :D
2019. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4.Abszolút nem értem ilyen hozzáállással mit keresel itt.

Itt vagyok a GYK-n már 7 éve lassan, írok össze konfigokat és elég sokszor benyögték ezt már hogy ez meg ez nem jön be, és?

A szándék megvan hogy segítsek az emberen ez a legfontosabb...

Ha most így állnék hozzá inkább csinálnék mást és nem idegesíteném magamat ezen.

2019. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is itt vagyok egy ideje, és azt nem értem, hogy mire "írsz össze konfigokat" ?

Konkrétan az áron kívül semmit sem tudsz.

Sokszor láttam már ilyet, hogy jó szándékkal összeállítunk a kérdezőnek egy gépet, majd benyögi hogy táp nem kell mert van neki, viszont egy monitor az férjen bele.

Amíg ezek az "apróságok", és a többi részlet nem tisztázottak, addig nem nagyon van miről beszélni. Ezért részemről a kacaj.

2019. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6.Inkább megszokásból szoktam.

Itt szinte mindenki játékra akar konfigurációt, ha valami nem tetszik utólag megírja és változtatok.

Persze volt már olyanra is példa hogy a kérdező jobban tudta hogy milyen konfig kell neki, akkor persze nem érdemes segíteni rajta...

Mondjuk ha monitor kell és perifériák, általában ki szokták írni a kérdésbe.

Abban igazad is van amit leírtál, de ha ezt így leírnánk minden kérdés alá akkor sem lennénk előrébb mivel sokan még azt sem tudják pontosan mit akarnak.

2019. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3#


2x4 RAM-al!

2019. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3# thx igen nagyjából ilyesmire gondoltam ment a zöld kéz. A kisebbségnek meg a piros kéz.
2019. jún. 15. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne forgasd bennem a kést ! 🤣

Hol vagyunk, az oviban ??

2019. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!