Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olcsóbb az msi gyártott...

Miért olcsóbb az msi gyártott geforce videókártya mint a gigabyte?

Figyelt kérdés

6000 ft al olcsóbb az msi által gyártott vidiártya de miért?

[link]


[link]



2019. jún. 14. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmi különbség a kettő között, viszont nehogy megvedd bármelyiket is. Rx570 vagy 580-at vedd, ha valamilyen okból kifolyólag neked mindenképpen Nvidia kell, akkor már inkább 1650. De az is nevetséges tekintve, hogy a két éves Rx 570 erősebb nála és olcsóbb is.
2019. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem volt 1050 Ti-m, pontosan ez a Gigabyte-os verzió, csak azt valami 46-48 ezerért vettem még 2 éve. Ebből gondolom le lehet szűrni, hogy mennyire nem jó vétel.
2019. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert lehetnek minőségbeli különbségek. Az, hogy mindkettő GeForce, az csak a chipkészletet hatérozza meg, és mondjuk az anyagminőséget, meg az egyéb paramétereket nem.

Meg a másik, jelen esetben talán döntőbb ok: az, hogy az árban a márkát is megfizeted.

2019. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sszerintem a Gigabytenak itt a hűtése is komolyabb. Az egész nagyobbnak tűnik. De amúgy tényleg kár ezekkel szemezni ahogy előttem is mondták.
2019. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

GIGABYTE RX 570 GAMING 4GB-t választottam.


[link]


későbbi olvasónak mondom hogy ennek a terméknek az ára a komment írásakor 43k volt. Azért vettem ezt.

2019. jún. 14. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó döntés.
2019. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!