Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1060 (GIGABYTE GeForce...

Gtx 1060 (GIGABYTE GeForce GTX 1060 6Gb) mellé kell külön hűtés? Akik használják, nektek mennyire melegszik?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy veszek egy ilyen videókártyát, de nemtudom hogy kell-e hozzá külön hűtés. És ha igen, tudnátok ajánlani?

2019. jún. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan már egy RTX 2070 váltotta a GTX 1060-amat, de ahogy emlékszem nagyon hűvös kártya volt, persze ház hűtés kell mindenhova, nekem egy ventilátor volt elől ami befele fújta a levegőt, meg egy hátul ami kifele fújta a levegőt 12 cm-es mindkettő. Nekem Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6 gigás kártyám volt. Maximum 68 fokot láttam!
2019. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez melyik modell pontosan? 2 ventis? És mennyibe fájna?
2019. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Függ a típustól a melegedés mértéke. Kell a ventilátor, pláne ilyen melegbe. De nem is csak a videókártya miatt, hanem az alkatrészek összesége miatt. Az alaplap is melegszik, stb.
2019. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor valami hűtés kelleni fog.
2019. jún. 18. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

alapvetően van rajta hűtés, de gigánál szeretnek spórolni a hűtőszálakon, ilyen melegben jobban fogod hallani a ventiket, mert tekerniük kell majd rendesen. Régen nekem is giga kártyám volt, most már asus strix van, messze halkabb (mondjuk MSI a jobb alap konfigurált ventilátor fordulat vezérléssel még mindig halkabb, szóval ha van MSI gaming, akkor inkább azt javaslom)


Külön hűtő nem kell rájuk, hacsak nem vízhűtést akarsz, a gépházban legyen löl egy ami beszív meg hátul egy ami kifúj és kész.

2019. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vedd inkább ezt. Szerintem 2019 ben jobb vétel mint az 1060.

2019. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!