Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vízhűtést érdemes venni?

Milyen vízhűtést érdemes venni?

Figyelt kérdés

Milyen vízhűtést ajánlanátok egy i7 9700k processzorhoz? Természetesen húzva lenne valamilyen szinten.

Márkára vagy konkrét darabra ami itthon is kapható gondolod.

A számítógépekhez értek de vízhűtéssel még nem volt dolgom és érdekelne.

RGB 2-3 ventisre gondoltam ha már veszek nézzen ki jól.

Ár maximum 40k ha lehet egyáltalán kapni annyiért normálisat, mint mondtam nem vagyok otthon a témában!

Köszönöm előre is!



2019. jún. 18. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a játékvíz. Ennyiért simán kapsz egy Noctua NH-D15-öt, vagy D14-et, aminél nem kell tartanod a szivárgástól, a pumpa meghibásodásától, a karbantartása kimerül egy kis fújkálásban és pasztázásban, továbbá egy jól szellőző házban képes passzívan is hűteni a processzort. Amihez a fent említett hűtők kevesek, oda már amúgy is épített víz kéne.
2019. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Be Quiet! Dark Rock Pro 4 elvinné-e a hátán? Ez lenne az egyik opcióm.
2019. jún. 18. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól mondja. A kompakt vízhűtések semmit sem érnek. A jó hűtést akarsz,akkor ne karácsonyfát vegyél. Az RGB csak mókusvakítás. Ha már vízhűtés,akkor csakis épített az,ami ér valamit de annak rendesen meg van az ára. Noctua NH-D15,vagy Be Quiet Dark Rock pro ez a legjobb ilyen áron.
2019. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos meg vagyok győzve, Dark Rockot tudok jó áron szerezni ismerőstől szóval ha az viszi akkor boldog vagyok.
2019. jún. 18. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó lesz igen.
2019. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Léghűtéssel használom ezt a processzort, de nem is húztam 'rajt. Igaz zéro RPM-en működik, de hétvégén, folyamatos két napos üzem után, úgy, hogy nem játszódtam komolyabb játékkal, ezt okozta [link] Többi évszakban más a helyzet kicsit. A BeQuiet elbírja. Ha van légkondid még jobb.
2019. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!