Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tuningolt processzort vettem?

Tuningolt processzort vettem?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy vettem használtan egy intel core i5 3470-es processzort (ami nem K-s)ami alap órajelen 3.2ghz-en megy gyári turbó órajelen meg 3.6 ghz..viszont nekem terhelés alatt felmegy 3.8ghz-ig is...akkor valószínűleg ezt a processzort húzottan vettem?
2019. jún. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Facepalm.
2019. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
itt valami nem stimmel.töltsd le a cpu-z progit és tölts fel egy képet róla.
2019. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány kérdést írsz még erről ki?
2019. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy 200mhz az lóf@*z, se hőmérsékleten, se fogyasztáson, se teljesítményen nem igazán lehet megérezni. Kettő meg az, hogy ha nagyon akarta volna a tulaj, akkor se tudta volna tunigolni, mert szorzózáras a processzor. Három pedig, hogy az oc beállításokat az alaplap tárolja. Ha ő valami isteni csoda folytán tudta volna húzni még akkor sem menne azon az órajelen nálad, a te alaplapodban.
2019. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Szereted a törődést, látom. Ha feladatkezelőből nézed, az írhatja rosszul. Ezt sajnos nem írtuk az utóbbi három nap alatt. Ha olyan penge processzor lenne, akkor 3570-ként árulták volna. Nem írtad az alaplapot. Van az a helyzet, amikor képes még 4 GHz-en működni, de Z-s lappal BCLK szorzó emelésével. Ha kiveszik a régi lapból, amibe netalántán túlhúzták, másik lapba berakva nem marad tuningolva.

[link] jobbra lent a bus speed a mérvadó jelen esetben a CPU-z -ben.

2019. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!