Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő lenne nekem?

Megfelelő lenne nekem?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy laptopot, amin utazás közben is el tudom végezni a tevékenységeimet. Munka és szórakozás egyaránt. Eddig egy használt 13" Macbook Pro (2017)-et néztem ki magamnak, 300 rúgóért tudnék hozzájutni garanciálisan.


Mi a fontos: kicsi, könnyű és gyors legyen, szép kijelzővel és jófajta touchpaddal.


Ui.: Kérek mindenkit, hogy ne jöjjetek azzal, hogy ilyen-olyan ázuszsztrix gamer notebookokat tudnék venni ennyiért, i7-tel, meg 16GB RAM-mal. Játékra otthon van a PC.



2019. jún. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen-olyan Windows-os ultrakönnyű, rohadt gyors laptopot tudsz venni ennyiért, i7-el, 16 GB RAM-al. Újonnan.
2019. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De kérdés hogy mik a szempontok?

Fele ennyiből kihozható egy jó kis üzleti notebook, még talán újonnan is megáll 200K körül és jelentősen jobban megfelel a célnak.

A Macbook Pro-t én kimondottan multimédiás felhasználásra tudnám elképzelni, másra nem igen.

De van egy olyan érzésem hogy ez egy olyan kérdés hogy te jobban tudod hogy mi kell neked, csak kérdezem én minek feltenni ha úgy is azt veszed és nem érdekel a véleményünk.(persze jó lenne ha ezt a mondatot megcáfolnád, de az UI nem túl biztató)

2019. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem is tudom, milyen válaszra vár a kérdező. Megerősítésre, hogy persze, faxa lesz, megéri a 300 ezerpénz minden egyes fillérjét? Nem. Viszont az ő pénze. Ha van 300 rugója, arra költi amire akarja.
2019. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:

Hagyjátok. Aki szerint a Mackbook a legjobb az úgyse fog másik gépet venni, marad a harapott almánál. Néhány célirányos felhasználásnál egyébként tényleg jobb, de ha nem függesz mint az alábbi fickó akkor jobb ha felejtősre veszed:

https://www.youtube.com/watch?v=_Cb_9RK9dQg

2019. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!