Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan töröljem le a pendriver...

Hogyan töröljem le a pendriveról a dolgaimat? (lentebb)

Figyelt kérdés
nem az enyém, kölcsön kértem a pendriveot, mert a gépemet újratelepítették. Most próbáltam róla letörölni a fájlokat ahogy eddig is, de azt írja ki hogy: szüntesse meg az írásvédelmet vagy használjon másik lemezt. Akkor próbáltam úgy hogy a képnél/zenénél balgomb, tulajdonságok, és a pipát kivettem az 'írásvédett' jelből. De így se törli ki, ugyanazt írja ki. és most tele van a képeimmel. :S köszii aki segít. : )
2010. júl. 9. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Leformázni sem engedi?
2010. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
bocs.. mi ? 14/L vagyok, nem értek hozzá igazán. :S meg köszönném ha elmagyaráznád hogy-hogy kell. :)
2010. júl. 9. 10:58
 3/26 anonim ***** válasza:
Sajátgépben jobb gomb a meghajtóra, és formázás.
2010. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha veletlenul nem enged, Start menube Run -> beirod cmd. Egy ablak megnyilik es itt beirod format "meghajto betujele": es letorli a cuccokat ha irasvedett is.
2010. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

az eslő módszernél sajnos nem engedte mert írásvédett.


viszont másodiknál nem találom a 'run' -t, a Start menübe. [pedig lehet hogy kiszúrja a szemem..? ]

2010. júl. 9. 11:26
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá, vigyázz, hogy melyiket formázod! Válaszd a "cserélhető lemezt", de előtte győződj neg róla, hogy azon vannak e a szóbanforgó képek!
2010. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Run= futtatás
2010. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
okéoké. és a G után írjak valamit? (G meghajtó)
2010. júl. 9. 11:30
 9/26 anonim ***** válasza:
tegyél utána kettőspontot
2010. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

tettem, és így bejött a következő sorba:

G:\>

... és még nemtudom letörölni most sem .

vagy kell még valamit írni utána?


amugy tényleg nagyon köszönöm a segítséget.

2010. júl. 9. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!