Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A notebookom miért dobja el a...

A notebookom miért dobja el a wifit rendszeresen? Részletek lent

Figyelt kérdés

Win10 Pro oprendszer. A noti csatlakozik a wifi-hez, utána böngészés vagy letöltés közben kb. 1-2 óránként elmegy a kapcsolat. Wifi jelerősségre hirtelen 0-t mutat ilyenkor és a wifi szimbólum mellett bal felül megjelenik egy csillag szimbólum is. Vagy valami hasonló. Megnyitom a kapcsolatokat, ott van full jelerősséggel, magától visszacsatlakozik pár mp múlva. Néha viszont nem mutatja a hálózatot amihez csatlakoznia kellene, ilyenkor wifi ki-be, újra látja a hálózatot és csatlakozik automatikusan. Ezt játssza 1-2 percig, utána megint 1-2 órán keresztül működik problémamentesen.


Illesztőprogramokkal kísérletezgettem amiket lekaptam a gyártó oldaláról, egyikkel nagyon gyakran eldobja a jelet, a legújabbal azt csinálja amit fentebb leírtam. Bios is frissítve lett. Kipróbáltam több wifi hálózaton is, ugyanez a jelenség, más gépek közben hibátlanul működnek.



2019. jún. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen routered van?

802.11n szabványon fut a wifi?

2019. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mobilnettel használom, egy régi Sony Xperia SP telóról van megosztva. Más noti egyszer sem csatlakozik le róla magától. Ismerősnél próbálgattam, neki nem tudom milyen routere van, de ott is sorozatosan produkálta a hibát.
2019. jún. 23. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen notebookrol van szó?

Esetleg tudod a wifi adapter pontos nevét?

Egy külső wifi adapter lehet, hogy megoldás lehet a problémára.

Esetleg bármilyen linuxal disztribucióval is kipróbálhatod.

Nem azt mondom, hogy használj linuxot.

Ha nem szeretnéd akkor maradj win 10 alatt.

De hátha linuxok alatt nem lenne ilyen probléma.

2019. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dell.


Intel Dual Band Wireless-AC 7260.

2019. jún. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!