Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen: B450 lapot érdemes...

Ryzen: B450 lapot érdemes venni vagy várjam meg a B550 szériát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

MSI oldalán olvastam, hogy sokkal-sokkal drágább lesznek a lapok. (még a középkategóriának szánt B550 is).

Nem tudom mit jelent, hogy többé nem az AsMedia készít valamilyen chip-eket hanem maga az AMD, a későbbiekben ez jelenthet -e bármi hátrányt (driverek, támogatottság stb), ha a régi, b450 lapot venném...

PCIE 4.0 támogatást azt nagyon kiemelik az új szériában, nem tudom ezt hol tudnám kihasználni, videokártyából nem érdekel a csúcs-szuper, mondjuk USB 3.1 Gen2 sebességű kártya az jó lenne (bár gondolom előző változatú PCIE is tud ennyit)...

Ti melyiket vennétek? (elvileg úgy tudom, az új processzort tehetem bármely B450 lapba, mert a BIOS frissítés után támogatva lesz majd.



2019. jún. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
B450-es lapot vennék. A B550 ki tudja mikor jön és mennyiért, PCIe 4.0 pedig ha még lesz is rajta, sehol nem fogod tudni kihasználni a plusz sebességet átlagfelhasználóként.
2019. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Driver-probléma nem lesz a későbbiekben? (és nem tudom mennyire lesz majd támogatva, hiszen már nem AsMedia lesz hanem AMD) nem tudom ez mit számít.
2019. jún. 27. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!