Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van lehetőség android rendszer...

Van lehetőség android rendszer, számítógépen vagy laptopon való futtatására?

Figyelt kérdés

A konkrét problémám hogy a lányom szereti a tableten-telefonon futtatható játékokat, de szereti a laptopot is.


Döglődik a tabletje, és olyasmit szeretnék helyette amin futna a Windows, de az android is. Létezik ilyen kombó?


2019. jún. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
android emulátorral tudsz futtatni windows alatt is androidot
2019. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Android X86, és mellé egy Windows ha szükség van rá. A Bluestacks féle megoldásokat nem ajánlom, eléggé zabálják.
2019. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Léteznek dual OS tabletek. Ha újonnan nem, talán használtan. A Windows is jó tableten, azon nyomom...
2019. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remix OS-el futnak az Androidos játékok is laptopon.
2019. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van. Viszont mivel a két rendszer architektúrája különbözik, ezért a felszín alatt egy PC-s Android meglehetősen más, mint egy tabletes változat. (Más architektúra.) Emiatt lesznek, amik nem futnak majd rajta. Illetve a notebookban/PC-ben nincsenek szenzorok, amik bizonyos alkalmazásokhoz kellenek.

Vagy: futtatod emulátorban. Ezek sem 100%-osak, de egész jól emulálják egy tablet/telefon Androidját. Csak ugye ehhez meg eléggé izmos gép kell.

2019. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!


#3-nak: Azt hiszem a te válaszod az amit keresek!

Az android PC-n való futtatásáról én is tudtam, hogy a rengeteg hardware eltérés miatt valószínűleg erőltetett lenne.

Viszont úgy tudtam, hogy a windowsos telók és tabletek gyártásával leálltak. Tudnál kicsit bővebben arról, hogy tableten hogyan lehet win, és melyik?

Csak fogok egy ilyen "dual" tabletet és feltelepítem? Vagy gyári az op rendszer?

2019. jún. 29. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek gyárilag (voltak) ilyenek. Általában 16-16 GB jut(ott) mindkét rendszernek ezért memóriakártya nem árt. Bekapcsoláskor választhatsz/hattál rendszert. De állítólag x86-on nem fut minden app, utána kell nézni. Ha gondolod, besegítek a keresésbe. #3 voltam.
2019. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kieg.: Maradt még a Surface Go és a Lenovo D330 a nagyobb gyártók olcsóbb (nem félmilliós) gépei közül.
2019. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Ahogy elnézegettem az ötleteidet, rájöttem hogy ez nem az én pénztárcámhoz van méretezve.


Valszeg marad az új tablet vásárlás.

2019. jún. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!