Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiesett egy billentyű. Mi a...

Kiesett egy billentyű. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

sziasztok, kiesett a shift billentyűm a helyéről játék közben. abszolút nem volt semmi extrém helyzetnek kitéve, csak szimplán nyomtam, ahogy eddig, és a kezemben maradt (a helyéről sem pattintottam még ki soha). utána láttam, hogy a négy lába közül az egyik letört. visszailleszteni nem lehet, a három maradék láb nem tud megkapaszkodni rendesen. garancia van rá, 3 év, de nem tudom cserélnék-e egyáltalán, hiszen fizikai hibája van, ami elméletileg nem garanciás. mit tudnék ebben az esetben csinálni? ragasztóval próbálkozzak vagy felejtsem el?


róla van szó: [link]



2019. jún. 29. 17:15
 1/1 anonim válasza:
Ha garanciális akkor meg kell, hogy javítsák. Billenytűzetnek szinte mindig fizikai hibája van. Én azért bevinném egy szervízbe a garanciával. Ragasztót használhatsz, de csak akkor ha tudod, hogy biztps jó lesz. De ha belenyúlsz és rájönnek, ugrik a gari
2019. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!