Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy ilyen olcsón...

Létezik, hogy ilyen olcsón i5-ös proci, dedikált gpu,240gb ssd és 8gb ddr4-es ram van a laptopban? Lenn a link.

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 1. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezni létezik, csak épp használhatatlan.

- A gép anyaga és minősége szar.

- A processzor alap órajele 1.6GHz, ami semmire sem elég.

- Az MX110 összesen arra jó, hogy képet adjon, játékra alkalmatlan.

2019. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Programozáshoz, illetve egyetemre kellene, ezt kifelejtettem a fenti kérdésemből. Nem játékra kellene, arra itt az asztali gépem. A keret az 170.000 forint laptopra és ez a példány az egyedüli amit találtam és i5-ös procival ,ddr4 8gb-os memóriával illetve 240gb ssd-vel rendelkezik. Ennek fényében várnám a következő válaszokat.
2019. júl. 1. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

programozóként azt mondom, hogy ez a gép alap dolgokra jó, viszont ha van asztali géped, akkor megpróbálhatsz valami kisebb gépet nézni, 14 vagy annál kisebbet is, HA számodra elég


én játékfejlesztés miatt vettem zenbookot (igaz az 400+-os kategória), viszont elég jó áron "szinte újonnan" (valaki megvette, visszaküldte) és 420 helyett 280 volt

ha nem SOS, akkor nézegesd neten hátha kifogsz egy jó akciót, vagy ajánlatot

én amikor néztem, akkor 2 héten belül mindig találtam újonnan is elég jó akciókat

2019. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a processzor csak alapjáraton 1.6GHz, a turbóval felmegy 3GHz fölé, ha kell, szóval az nem mérvadó.

Én 180e-ért vettem ennél jobb anyagú, mx150-nel szerelt gépet, szóval ennyibe simán bent van.

MX110-ről tudni kell, hogy kb azt a szintet hozza, mint ami a processzorba van integrálva. Videó nézésre, netezésre jó, mai játékokra alkalmatlan, egy asztali rx550 2gb jó kétszer több fps-t produkál és ez a kártya a fapados játék gépekbe való.


Ha nem tervezel játszani vele, akkor teljesen jó, max az adathelyet érezheted kicsinek, mert csak SSD van benne, hdd nincs.

2019. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!