Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M.2 SSD behelyezés után kell...

M.2 SSD behelyezés után kell valamit esetleg állítani hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Laptopomba vettem egy 970 evo plus m.2 ssd , behelyeztem a gépbe a HDD mellé , viszont nem jeleníti meg sehol , kell valahol valamit állítani? nem nagyon értek sajnos hozzá, biosban néztem és ott irja hogy m.2 internal = None, tehat mintha benne sem lenne , valakinek valami ötlet



Köszönöm



2019. júl. 6. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bios friss?

Biztos jo csatlakozoba dugtad?

2019. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tápkábel, minden rá van dugva? Tápkábel másik vége biztosan csatlakoztatva van valahova, kap áramot? (megtörténhet ha egy átalakítót kell a tápegységre dugni hogy legyen SATA táp-port (nem tudom hogy hívják) hogy rosszul érintkezik, bár úgy gondolom ennek kevés az esélye.
2019. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csatlakozok ott vannak ahol lenniuk kell laptoprol van szo ! biost nem tudom hogy friss e ! tavaj ujonnan vasarolt laptop
2019. júl. 6. 17:37
 4/13 Gábor_79 ***** válasza:
Az M2-nek nincsenek kábelei. Behelyezéskor egy minimális erőhatás kell. Bár úgy is látod, hogy nem jó, mert a rögzítő csavar nem megy a helyére. Mi a laptop típusa?
2019. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dell inspiron 7577

i5-7300hq

GTX1050 4gb


koszi

2019. júl. 6. 19:21
 6/13 Gábor_79 ***** válasza:
Az eszközkezelőben nincs hiányzó driver? Vagy előtelepítve kaptad kézhez?
2019. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oszinten az eszkozkezelot kihagytam sajnos , eljottem kozben dolgozni! , a laptopot ugy vettem at hogy a gyari windows lett vissza allitva , koszi a segitseged ! jo lenne megoldani ezt :D
2019. júl. 6. 20:34
 8/13 Gábor_79 ***** válasza:

Találtam a gyártói oldalon manualt, de semmi különlegeset nem ír az M2 SSD üzembe helyezésével. [link]

Nálam asztali gépen ugyanilyen fajta ssd használatakor nem jelezte a BIOS az első alaplappal, amit épp használtam. Szóval meg kellene nézni a windows alatt; Ez a gép > (jobb gomb)Tulajdonságok > Kezelés > és a lemezkezelőt. Betűjelet kell neki adni, ha ott megtalálható. Legalább is, ha a géped közelébe kerülsz.

2019. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gábor_79 ***** válasza:
Vagyis hát van egy olyan sor a biosban a Rendszer-konfigurációsmenü alatt, hogy "Meghajtók"; A különféle meghajtókat engedélyezi vagy tiltja le. Ebből nem derül ki semmit. Nem hiszem, hogy alapértelmezetten tiltva lenne.
2019. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na ha hazajutottam akkor megnezem ! es megirom miujsag
2019. júl. 6. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!