Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EVGA 1070 vga-m ujrapasztáztam...

EVGA 1070 vga-m ujrapasztáztam garancia megmarad?

Figyelt kérdés
azt irták több helyen garancia megmarad, de csavar le van ragasztva. EVGA 1070 SC

2019. júl. 7. 15:33
 1/8 anonim válasza:
Természetesen nem, hisz megbontottad.
2019. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valszeg nem. Asus nál sem marad meg
2019. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

A gyári garancia megmarad, amíg csak a csavarokon lévő matricát szeded le. Azért teszik oda, hogy tudják szétkaptad-e vagy sem. Amíg nem okozol kárt a kártyában és a széria számos matricát nem piszkálod jó vagy.


[link]


[link]

2019. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amerikai fórumokat linkeltél, más törvények.
2019. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs külön európai fóruma.
2019. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érted.Az itt eladott termékekre a magyar törvények vonatkoznak.Itt a termék megbontása garanciavesztéssel jár.
2019. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. júl. 7. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Írtam az EU-s supportnak, kiemelve a MaGYaR törvényeket (németbe csinálják a gariztatást), ugyan az mint a nemzetközi fórumos válaszuk. Ahogy az eredeti válaszomba írtam, ez a gyári garanciára szól.


Hello,


Thank you for contacting us.


As long as you do not breake any parts, you are allowed to change the thermal paste/pads and the stock cooler on your gpu without voiding the warranty.

Please keep in mind, in case of an RMA process, you have to put the card back into factory condition, otherwise it could not be accepted for an RMA process.

So please keep your components after changing the stock fan/ cooling solution.


If you have any further questions or need assistance, don't hesitate to contact us.

I hope we could help you and wish you a nice day.

Kind regards,


Andreas T.

2019. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!