Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videokártya nem ad képet?

Új videokártya nem ad képet?

Figyelt kérdés

Az alábbi konfigba vettem egy GT710-et.

Asus H110 M-K

G4560

2*4 Gb DDR4 2133Mhz

Chieftec Iarena 600w (tudom, nem a legjobb, de a karinak nem is kell kiegészítő táp

Kingston V300 128 Gb Sata 3 SSd

Toshiba 500 Gb 7200rpm HDD

Lg Sata DVD író

Előtte a G4560-nak az integráltjával simán ment. A kártyát azért vettem, mert a win7 (anyum ragaszkodik hozzá) nem akarja elfogadni a Hd graphics 610 driverjét.A jelenség: A bekapcs gomb megnyomására a ventik felpörögnek, a power led ég, a hdd led nem, a speaker néma, a gép meg nem ad képet. A kártya berakáskor a szerelési szabályokat betartottam, nem volt áram alatt a gép, a kártya nyákját nem fogtam meg, a karit jól a helyére pattintottam. Mondjuk azt a bakit elkövettem, hogy a kártya berakása előtt a biost nem állítottam vissza alapra, szerintetek ez lehet a gond, vagy a kari a rossz, és garizni kéne?



2019. júl. 9. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd az alaplapiban a kábelt, szedd le a kártya driverét, aztán telepítsd. Kapcsold ki a gépet, dugd a kártyára a kábelt, majd bekapcs és szerintem mennie kell. Ha mégsem, akkor próbáld a biost, hátha. Ha úgy sem, akkor hirtelen nincs ötletem.
2019. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kábelt átdugtam az integráltba, most egyet csippant, (ami azt jelzi, hogy minden OK!, és a Hdd led is villogott, ahogy szokott, de kép nem volt. Ebből arra következtetek, hogy csak a bios van rosszul beállítva. Mindjárt kiveszem a karit, resetelem a biost, s írom az eredményt.
2019. júl. 9. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké hajrá, remélem megoldódik.
2019. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megoldódott! Csak resetelnem kellett a biost!
2019. júl. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!