Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így egyben mennyit érhet?

Ez így egyben mennyit érhet?

Figyelt kérdés

-xeon w3690 (ugyan az, mint az i7 990x)

-asrock x58 extreme alaplap, mindenével. A stoyja: monitorvásárlás során akadt meg a szemem rajta, készleten maradt, magammal vittem szegényt. Én bontottam ki, kipróbálni, kifogástalanul működik.

-12 GB ocz ram [link] ez a fajta, 2 kit, mennek szépen tripple chanelben.

-cooler MASTER hyper 212 evo (4 GHz-en stabilan 65 fokon tartja a procit Aida stressz teszt alatt) esetleg ajánlhatnátok bele valami ütősebbet.

-xfx ts 550 80+ os táp

-sapphire radeon r9 380 4gb nitro (fekete hátlap)

- alap szürke 6000ft-os 120 GB-os kingston ssd és egy wd blue 1tb hdd.

Szeretnék még neki egy szép házat, amiben jól mutat, de nem kell feltétlenül bankot rabolnom hozzá.


Kérlek titeket, mondjatok egy kB értéket rá egy javasolt erősebb léghűtővel és egy hozzá méltó házzal. Előre is köszi a válaszokat. :)



#árazás #"retró" #ház/hűtő választás
2019. júl. 14. 04:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Én bontottam ki, pár hónappal ezelőtt*
2019. júl. 14. 04:31
 2/2 DaniSoma válasza:
Cooler Master Masterbox Lite 5-t nézném meg, nekem bejött, talán a ventilatorokat cserélném le benne. Noctua NF-A12x25 PWM-re vagy Scythe Kaze Flex 120 PWM-re.
2019. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!