Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Ryzen 5 2600X elég egy...

Amd Ryzen 5 2600X elég egy Rtx 2060-hoz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
#27 erdekes hogy ezt mondod mert a tarsaid is videokat linkelgetnek. Videot lehet manipulalni de a valos tapasztalatokat nem. Es e teren intel mindig jobb volt lenyegtelen hogy itt a sok amd fanboi mit irkal. Szoval a vitat lezartam lehet szidni de igazam van es ezt tudja a promocioert lefizettt lelketek amit eladtatok az ordognek. Amd szine piros ami a satan szine innen mar tudni honnan fuj a szel
2019. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#27 A helyedben én is lezárnám a vitát, a végső mentsvárad a microlag személyében is cáfolva lett, úgyhogy innen már nehéz menteni a bőrödet. :))


Az AMD fanboyos megjegyzésedhez mindössze ennyit fűznék hozzá: egy Athlon64 és egy Sempron processzor kivételével mindig is a kék csapatot erősítettem. Hogy ez miért változott meg 2018-ban? Az csak és kizárólag az Intel undorító üzletpolitikájának köszönhető. :)

2019. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem lett megcafolva. Satan imadokkal nem targyalok
2019. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22, 23 as vagyok én nem linkeltem Youtube screenshotokat, de érdekelne akkor a mikrolag fogalma ha szerinted én nem tudom mi az. Egyébként frametime tesztekkel mérhető is bizony látható, hogy ugyan FPS ben nagyon jó a 9700K frametimeban ahova kell a sok szál eléggé meg tudja szenvedni. Az meg lényegtelen hány magos I7 ről beszélünk mert te konrétan azt állítottad, hogy "Intelnél lehetetlen microlag". Mintha azt mondanád, hogy ha a BMW-nél léptek fel hengerfejtömítés problémák akkor ez már lehetetlenné teszi, hogy ez Mercedeseknél is megtörténjen. :DD

tényleg nem szórakoztam még ilyen jól ezen az oldalon


Ha nagyon szeretnél kereshetek erről is grafikont, de te ezt fullra a hátsódból húztad elő, hogy a Ryzenek microlaggolnak mert érdekes módon én eléggé sokat foglalkozom hardverekkel, de a Ryzen 2 éves eddigi pályafutása során egyszer nem hallottam még senkit ilyesmire panaszkodni. Ellenben arról láttam kommenteket, mikor valaki Ryzenre váltott valami régebbi prociról mennyivel simább lett a játékmenet az illetőnek.


A lényeg, hogy egy 60HZ es monitorral miért szeretnéd lehúzni a kérdezőt, hogy vegyen egy dupla annyiba kerülő processzort és semmilyen módon ne lássa a plusz befeketett összeget. Na pl ezért lehete már kitiltani innen és mert toxikus nonszenszeket írkálsz és nem véletlenül vagy 40% alatt.


És 1000%, hogy az elkövetkező pár évben nem lesz olyan játék ami egy 2600X et térdre kényszerítene 60FPS ig. Ha a kérdező 140 feletti FPS-t szeretne az már más téma, de akkor se 9400f(os)-t ajánlanánk neki, hanem I7 8700k I9 9900K-t vagy az új 3000 es ryzeneket.

2019. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

"A lényeg, hogy egy 60HZ es monitorral miért szeretnéd lehúzni a kérdezőt, hogy vegyen egy dupla annyiba kerülő processzort és semmilyen módon ne lássa a plusz befeketett összeget. Na pl ezért lehete már kitiltani innen és mert toxikus nonszenszeket írkálsz és nem véletlenül vagy 40% alatt."


i7-9700kről beszélsz jó ember sokkal erősebb mint a ryzened. Teged is ki lehetne mar tiltani innen mert nincsenek erveid eltrollkodod a valaszaid aztan meg szemelyeskedsz is nyomdafesteket nem turoen. Vegen meg kiderul hogy tte vagy maga az ordog 😱 😈

2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lelkivilágod lehet, kedves 35%-os válaszoló, ha neked az jelent örömöt, hogy adod a hülyét itt a GYK-en. Látom, máshol sem nagyon adtál meg értelmes választ.

Visszatérve a témához, az vesz Intelt jelenleg, akinek nem számít a pénz, aki tudatlan, és a haverjainak is Intel van, vagy aki egy elvakult fanatikus. Nem tudom, te melyik vagy, utóbbi kettőre tippelnék.

Amikor ilyen megfogalmazásokat írsz, mint amiket láthattunk, azzal csak magadat írod le, illetve, hogy mennyire gyerekes vagy (vagy egy ténylegesen gyerek).

Ennyi hozzáértéssel, amit villantottál, az is erről árulkodik.

Nyilván nem fogod venni most sem a lapot, hogy senki nem kíváncsi a ceremóniás kommentjeidre, és ehhez is fűzöl valami együgyű, vakablak választ, amit le lehet pontozni.

Szedd rendbe magad.

2019. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Látom mr Intel próféta megint megértetted a lényeget... Én tudom, hogy a 9700 erősebb mint az Ryzen 2600 de jelen esetben nincs értelme a plusz erőnek felfogod ember?


Hogy megint egy elvont hülye példával támasszam ezt alá megint autókat fogok használni. Szóval ez olyan lenne mintha egy alap Opel Astrába ami amúgy egy teljesen jó autó, beletennél egy 7-800 lóerős motort. A gumijai és a váltója is teljességgel képtelen lenne rendesen átvinni ezt az erőt az útra. Továbbá ha már mégis elért egy nagy sebességet a kanyarokban is szenvedne csak mert megintcsak nem lenne elég tapadása, leszorító ereje bevenni a kanyarokat.


Mellesleg az igazi sátánisták (nem sátánimádó pózerek) sem ennyire elvakultak mint te az intelekkel szemben.

A te szemedben a mostani intel procik teljesen tökéletesek, hibátlanok és minden esetben az a megfelelő döntés hogy Intelt vegyen az ember ha van elég pénze.


"Pedig mindenki tudja" hogy egyik hardver sem tökéletes mindig vannak pozitívumok és negatívumok.


Normális emberek érvelése: Ilyen vagy olyan procit vegyél mert az ilyen áron ezt vagy azt tudja szemben ezzel vagy azzal a másik procival az adott helyzetben


A te érvelésed: Szerintem Intelt vegyél mert az mindenben jobb mindig is jobb volt és az AMD csak fűteni jó meg mikrolaggol.


Én és akik hasonló választ adtak nem elvakultak csak tudnak mérlegelni. A kettő óriási különbség

2019. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!