Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amióta beraktam az új videokár...

Gamerlovag kérdése:

Amióta beraktam az új videokártyát szinte minden játék laggol?

Figyelt kérdés

Vettem egy GTX 760-as videokártyát, beraktam a gépbe minden jó volt. Elkezdtem játékokat nézni, hogy milyen játék hogyan fut. Elindítottam a CS:GO-t, alacsony grafikán 35-80 FPS (menüben), megnéztem a Rome 2 Total Wart, hogy hogyan fut, közepen grafikán 35-40 fps. Egyszerüen nem értem miért van ez... Főleg a CS:GO-t, mert az előző videokártyával jobban futott, mint ezzel. (GTX 650 1GB-os volt).

Gépem :

processzor: AMD Phenom II X4 940 3.01 Ghz

Ram : 8gb ram

Videokártya : GTX 760 2GB 256bit

A Drivert feltelepítettem! és az előzőt pedig letöröltem.



2019. júl. 17. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Pedig te egy gamerlovag vagy, mégis gondot jelent ennyi ?
2019. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Nézd át a beállításokat Geforce experimencében. Minden állíts teljesítményre. Új kártyára kell 2x6 pin pcie tápcsati is, rádugtad?
2019. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen igen rádugtam. Teljesítményre van állítva, legalábbis az Nvidia vezérlőpultnál.
2019. júl. 17. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Drivert frissítetted ?
2019. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes DDU-val legyalulni minden vga-val kapcsolatos dolgot, és úgy telepíteni a frisset !
2019. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új kártya jelentősen többet fogyaszt. Tápegység jó minőségű? Elegendő a teljesítménye?
2019. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!