Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverapróról laptopot venni...

Hardverapróról laptopot venni biztonságos?

Figyelt kérdés
Más hardvert már vettem és adtam is el az oldalon, és semmi problémám sem volt, de most laptopot nézem, és nem igazán bizalomkeltőek a hírdetések. A nagy részüknek ugyanarra a sablonra épül a leírásuk, és minden eladó 100%-os értékeléssel büszkéldeik, nagy részük alig használt (szó szerint pár órát) laptopokat árulnak. Lehetséges, hogy ezek a felhasználók mind egy emberhez tartoznak, és egymást értékelték pozitívan?

2019. júl. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megtörténhet, hogy valakinek van 10 felhasználója és önmagát értékeli. Viszont ha egyéb hardverek esetében megbíztál az oldalban...

általánosságban elmondható az, hogy nem szokott probléma lenni. Jó dolog ha az eladónak van 50 pozitív visszajelzése, de ilyenkor célszerű dámuliag megnézni, hogy nem e 2 héten belül kapta az összeset?

Amit lehet azt személyesen vedd át, illetve amit meg postáztatsz azt ne előreutalással. Ott a vaterafutár, filléres a csomagküldés és az utánvét is és nem igényel vatera felhasználói fiókot.

2019. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megnézni az értékelők profilját, ha full újonc mindenki 0 aktivitással, az okot adhat gyanúra.
2019. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Soha se volt semmi probléma.


Ha ennyire bizalmatlanok vagytok, akkor vásároljatok máshonnan.


Volt, amikor előre utaltam, sőt mindig, meg volt olyan is, amikor ingyen elküldtem valakinek valamit... :-)


Mellesleg az élethez a csalódás is hozzátartozik, ha mindig fostok valamitől, akkor eléggé keserű életetek lesz... :-)

2019. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, nem nulla napos eladónak utalsz előre, akkor nem lesz gond.
2019. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!